Reklama

Reklama

Sandra Oh odchodzi z "Chirurgów"

Sandra Oh opuszcza szeregi "Chirurgów". Gwiazda medycznego serialu podjęła decyzję o odejściu na lekarską emeryturę po zakończeniu zdjęć do 10. sezonu produkcji ABC.

Aktorka, która od premiery "Chirurgów" w 2005 roku wciela się w postać doktor Cristiny Yang, przyznała, że decyzja o porzuceniu produkcji była dla niej niezwykle trudna z uwagi na emocjonalny związek ze swoją bohaterką.

Nominowana do nagrody Emmy aktorka ujawniła, że o odejściu z "Chirurgów" myślała już w ubiegłym roku, zanim jeszcze podpisała kontrakt na występ w kolejnych dwóch sezonach; przyznaje jednak, że teraz jest właściwy moment na poszukanie nowych zawodowych wyzwań.

W rozmowie z magazynem "Hollywood Reporter" Oh powiedziała, że wypisując się z chirurgicznej rodziny czuje się "twórczo spełniona".

Reklama

"To niezwykle interesujący proces wcielać się w jedną postać przez tak długi okres czasu. Czuję, jakby ona (doktor Yang) też chciała już odejść. Jestem gotowa, by jej pomóc [odejść]. Teraz musimy tylko pomyśleć o powodach jej decyzji" - Oh ujawniła, że grając w "Chirurgach" przez tyle lat utożsamiła się ze swoją bohaterką.

Aktorka dodała, że do odejścia z serialu i pożegnania ze swoją postacią przygotowywała się 2 lata. "Pod koniec ostatniego sezonu twórczyni show Shonda Rihmes wzięła mnie na bok i spytała: 'Co myślisz?'. Powiedziałam: 'Jestem już gotowa'" - ujawniła Oh.

Telewizyjna premiera 10. sezonu "Chirurgów" zaplanowana jest w USA na 13 września 2013.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sandra Oh | Chirurdzy | Sandro

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje