Reklama

Reklama

Sandra Kubicka: Disco polo w stroju kąpielowym

Sandra Kubicka wie, jak rozgrzać i rozbawić swoich fanów jednocześnie. Modelka czas domowej izolacji spędza ze swoim narzeczonym w Miami. Co robi w wolnym czasie? Do sieci trafiło właśnie wyjątkowe nagranie, na którym Kubicka tańczy i śpiewa w samym stroju kąpielowym. Trzeba przyznać, że repertuar oryginalny.

Każdy znajduje swój sposób na radzenie sobie z obecną sytuacją i przymusową izolacją. Sandra Kubicka czas ten spędza ze swoim narzeczonym Kaio w domu w Miami i tak jak wiele gwiazd na świecie aktywnie udziela się w sieci, dzieląc się z wielbicielami tym, co robi w wolnych chwilach. Do jej internetowej galerii trafiają coraz to nowsze posty, jednak ostatni z nich szczególnie zachwycił i rozbawił jednocześnie fanów modelki.

"Łapka w górę jeśli mnie rozumiecie" - napisała modelka.

Na nagraniu opublikowanym przez Sandrę widzimy, jak kobieta tańczy i śpiewa w rytm muzyki disco polo, co bardzo rozbawiło internautów. Biorąc pod uwagę jednak strój modelki, wiele z nich było równie rozbawionych, co zachwyconych. Kubicka zapewniła swoim fanom więc cały pakiet wrażeń! Wyjątkowe nagranie gwiazdy, jak zwykle zebrało wiele wirtualnych serduszek. Pod postem bardzo szybko pojawiła się także masa pozytywnych komentarzy od fanów, nie tylko z Polski.

Reklama

W ostatnich dniach Kubicka opublikowała na swoim Instagramie także wiele innych zdjęć i nagrań. Każde z nich spotyka się zawsze z pozytywnym odbiorem ze strony internautów. Modelka zachwyciła swoich fanów również filmikiem, na którym tańczy słynny układ Jennifer Lopez z występu na Super Bowl 2020.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL