Reklama

"Sanatorium miłości 2": Kim są bohaterki drugiej edycji?

Rozpoczęła się druga edycja programu "Sanatorium miłości". W pierwszym odcinku widzowie TVP poznali dwunastu nowych kuracjuszy - sześć kobiet i sześciu mężczyzn. Kim są panie, które zdecydowały się na udział w tej produkcji? Sprawdźcie!

Bohaterki drugiej edycji "Sanatorium miłości", fot. z oficjalnego profilu programu na Facebooku

- "Sanatorium miłości" to jest niebywała lekcja. Nie tylko pokory, ale i ducha. Różne są losy naszych niektórych bohaterów, można by nimi obdzielić kilka osób - powiedziała w rozmowie z Interią Marta Manowska, znana z prowadzenia produkcji TVP "Rolnik szuka żony" oraz "The Voice Senior".

Reklama

W programie bierze udział 12 osób (sześć kobiet i sześciu mężczyzn), które skończyły 60 lat i nie mają zobowiązań. Program ma przełamywać stereotypy w myśleniu o osobach przebywających na emeryturze lub będących w wieku emerytalnym.

Pierwszy sezon "Sanatorium miłości" oglądało średnio 3,50 mln widzów. Jak będzie z drugą edycję?

Przedstawiamy bohaterki drugiej edycji "Sanatorium miłości"!

Co o paniach sądzą internauci? Niektórzy już mają swoje faworytki, niektórzy są oburzeni zachowaniem uczestniczek, inni krytykują na przykład ich fryzury. Część widzów jest zachwycona! Sprawdźcie!

Wiesława

Mieszka w Białymstoku. Na pierwszym miejscu stawia dobro drugiej osoby, dopiero potem myśli o sobie. Ponad 20 lat mieszkała we Włoszech, a od 8 jest na emeryturze. Kocha projektować i remontować domy, a także szyć. Lubi też gotować, chodzić do kina, teatru, spotykać się z ludźmi oraz uprawiać swój ogródek. Prawdziwa miłość to dla niej pomaganie sobie nawzajem oraz brak ciągłego kontrolowania ze strony partnera. Jest szczera, poukładana i bardzo gadatliwa.

Co o niej myślą internauci?

"Od razu ją polubiłam. Ma dystans do świata i siebie. Sarkastyczna, ale tak z humorem. Taką przynajmniej zobaczyłam ją na wejściu. Tyle, że jej trochę łatwiej nazywać rzeczy po imieniu i śmiało ripostować, również z podtekstami do panów, bo gdyby np. zrobiła to pani Iwona lub pani z USA (sorry, zapomniałam imienia), to wszyscy krzyczeliby, ach jakie zarozumiałe, a tu co najwyżej, że maruda".

"Może to tylko trudne początki i stres ale trochę za głośna, i te pytania bardziej jak przesłuchanie...czekam na dalsze odcinki bo może to tylko pierwsze gorsze wrażenie".

Stenia

Mieszka we Wrześni. Kobieta rakieta. Od pięciu lat jest na emeryturze, ale nie potrafi usiedzieć w miejscu. Chodzi na fitness, uwielbia taniec nowoczesny i towarzyski, uczęszcza do kółka teatralnego. Z wykształcenia jest technikiem ekonomistą. Przez 12 lat pracowała jako florystyka i miała własną kwiaciarnię. Prowadziła też salon sukni ślubnych. W życiu była zakochana tylko raz, w mężu. Jest romantyczką. Pasjonuje się żużlem i piłką nożną.

Opinia internautów?

"Nie lubię osób, które na siłę chcą być 18-nastkami a nie są. Nie twierdzę że trzeba być zgnuśniałym ale ten typ osób nie robi na mnie dobrego wrażenia".

"Bardzo energiczna kobieta, towarzyska. Widać ma dużo zainteresowań, fajnie że jest w programie, dusza towarzystwa, powodzenia pani Steniu".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje