Reklama

Same nieszczęścia w "Na Wspólnej"

Nowy sezon serialu "Na Wspólnej" zapowiada się bardzo emocjonująco. Porzucona przez Wolskiego Marta wpadnie w alkoholizm. Sąd odbierze Zuzie i Kamilowi adoptowane dziecko. W ciąży będą aż dwie bohaterki.

Już we wrześniu czekają nas nagłe zwroty akcji i dramatyczne momenty. Na życiowym zakręcie znajdzie się Marta (Joanna Jabłczyńska). Pewnego dnia odwiedzi ją Paweł (Rafał Cieszyński) i wyzna: - Pobieramy się z Kają. Spodziewamy się dziecka.

Reklama

Wiadomość, że były ukochany związał się z Kają (Agnieszka Kawiorska) będzie prawdziwym ciosem w serce. Załamana Konarska zacznie spotykać się z nowym facetem, a potem sięgnie po alkohol. Jednak mężczyźni traktowani przedmiotowo nie spełnią jej oczekiwań, a nadużywanie napojów wyskokowych spowoduje depresję i kłopoty w pracy.

Równie trudne chwile czekają Zuzę (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur). Niespodziewanie do ich mieszkania wkroczy policja i zabierze Ulę (Anna Niedźwiecka). Decyzją sądu Hofferowie stracą prawo do opieki nad adoptowaną dziewczynką.

Wydarzenia rozegrają się błyskawicznie. Męża jak zwykle nie będzie wtedy w domu, a kobieta wpadnie w panikę. - Dajcie nam chwilę. Ja muszę zadzwonić do Kamila. Dajcie nam chwilę! - będzie nerwowo powtarzać.

- Mamo! Mamo! - rozlegnie się krzyk dziewczynki, kiedy pracownica kuratorium weźmie ją na ręce i wyniesie z domu. Czy przyczyną dramatu może być fakt, że Zuza jest nosicielką wirusa HIV?

Z kolei Maks (Adam Fidusiewicz) omal nie zostanie... mordercą. Młody Brzozowski oszukany przez Zdybicką (Anna Samusionek) planuje srogą zemstę. Będzie nawet chciał udusić kochankę poduszką, ale w ostatniej chwili zmieni zdanie.

I całe szczęście, bo okaże się, że Ilona jest z nim w ciąży! Czy kobieta podda się aborcji, czy też zdecyduje się urodzić dziecko? I jaką rolę przewidzi dla Maksa?

W nowych odcinkach tylko na krótko pojawi się Jakub Wesołowski. Grany przez niego Igor wyjedzie z Polski, żeby chronić swoją rodzinę. Zabierze małą Julkę (Lena Jonik) i zaszyje się za granicą. W tym czasie bandyci nasłani przez biznesmena-gangstera zaczną nachodzić jego matkę Ewę (Ewa Gawryluk). - Niech pani powie synkowi, że i tak go znajdziemy - powie groźnie bandzior.

Widzowie z niecierpliwością czekają też na dalsze losy romansu Oli Zimińskiej (Marta Wierzbicka) i Czerskiego (Mariusz Zaniewski). Czy prawnik zdecyduje się porzucić żonę (Małgorzata Lipmann) dla młodej kochanki? Jedno jest pewne, Lidia Czerska nie będzie się biernie przyglądać flirtom męża. Spotka się z rodzicami Oli (Lucyna Malec, Grzegorz Grzyl) i powie, co robi ich córka.

Ewa Modrzejewska

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje