Reklama

"Sama słodycz": Nowy serial TVN-u

3 marca na antenie TVN-u pojawi się serial "Sama słodycz" - nowa produkcja twórców "Przepisu na życie". To opowieść o samotnym mężczyźnie, którego życie diametralnie zmienia się w dniu, kiedy z impetem w jego poukładany świat wkracza dziewięcioletni syn Staś. W rolach głównych: Piotr Adamczyk, Roma Gąsiorowska, Mateusz Damięcki, Natalia Klimas i Olaf Machnicki. Serial będzie emitowany w poniedziałkowe wieczory.

Główny bohater nowego serialu - Fryderyk, jest nauczycielem akademickim, pisze książki i gra na saksofonie. To wrażliwy samotnik, mężczyzna po przejściach i z przeszłością. W tę postać wciela się Piotr Adamczyk.

Reklama

- To bardzo trudna rola, bo mam zagrać nudziarza w sposób interesujący. To jest człowiek z jakąś blizną, z poważnym rozczarowaniem miłosnym, który się zamknął w swoim własnym świecie. Ten świat stawia do góry nogami jego syn. I on nagle musi nauczyć się być ojcem - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Piotr Adamczyk.

W życiu Fryderyka sporo bałaganu narobi także jego była partnerka, matka Stasia - Marta. To kobieta przewrotna, zadziorna i nieodpowiedzialna. W tej roli Roma Gąsiorowska.

- Marta jest mocno skupiona na sobie i bardzo żywiołowa. Jest wręcz wulkanem emocji. W tym momencie w swoim życiu chce ułożyć nowy związek z nowym partnerem. Dlatego zostawia swojego synka pod opieką ojca, pomimo tego, że przez 6 lat się nie widzieli - mówi Roma Gąsiorowska.

W serialu pojawią się też dwie inne kontrowersyjne bohaterki: Marianna i Patrycja. Obydwie są na życiowym zakręcie, walczą o miłość i lepsze życie.

- Marianna jest młodą matką, fryzjerką, ma 6-letnią córeczkę, Olę. Niestety Oleńka spędza więcej czasu z ojcem, bo on odebrał matce prawa do dziecka. Marianna jest szaloną, spontaniczną dziewczyną, która kieruje się w życiu przede wszystkim emocjami. Głównym motywem jej działań jest walka o to, żeby odzyskać córkę - mówi odgrywająca tę postać Adriana Kalska.

- Patrycja jest kobietą, która bardzo się zakochała i bywa nachalna w tej miłości. Fajnie jest grać taką rolę. Staram się, żeby Patrycja była kontrowersyjna, trochę upierdliwa i właśnie taka zdeterminowana i wyrachowana, a jednocześnie żeby nadać jej kolory ludzkie - mówi Natalia Klimas, serialowa Patrycja.

Piotr Adamczyk ma nadzieję, że serial "Sama słodycz" przypadnie do gustu widzom TVN-u, bo opowiada historię, jakich nie brakuje w codziennym życiu.

- To jest taka opowieść, z którą wielu widzów będzie się mogło identyfikować. Bo przecież rodziny patchworkowe czy też niepowodzenia miłosne są bliskie każdemu z nas. Kiedy obejrzymy taki serial, będziemy mogli sobie coś przemyśleć, będzie łatwiej dotrzeć do własnych emocji - dodaje Piotr Adamczyk.

Serial reżyseruje Michał Rogalski, a autorką scenariusza jest Agnieszka Pilaszewska. Na razie zaplanowano trzynaście odcinków. Emisja w każdy poniedziałek o godzinie 21.30 w TVN.


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Zdecyduj kto dostanie Oscara!

Newseria Lifestyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje