Reklama

"Sama słodycz": Dziś premiera nowego serialu TVN

Piotr Adamczyk, jakiego jeszcze nie znamy i Olaf Marchwicki, którego z pewnością wszyscy pokochamy! Po raz pierwszy w serialu taki oryginalny duet pierwszoplanowych bohaterów - mężczyzna i chłopiec, którzy uczą się wzajemnie od siebie podejścia do życia.

Staś wywraca ułożony świat Fryderyka do góry nogami, budząc go z pewnego letargu. Z kolei ten, krok po kroku, staje się jego przyjacielem, a wreszcie ojcem, którego tak bardzo chłopcu brakowało. Już dziś premiera nowego serialu TVN - "Sama słodycz"!

Głównego bohatera, Fryderyka Rekruta (Piotr Adamczyk), poznajemy w dniu jego urodzin. A dokładnie podczas imprezy, którą zorganizował dla niego najlepszy przyjaciel i wspólnik - Wiktor (Marcin Hycnar). Zmęczony i trochę zakłopotany tym całym zamieszaniem Fryderyk wymyka się z klubu nocnego. Na wyjściu zostaje zaczepiony przez piękną Patrycję (Natalia Klimas), której wyraźnie wpada w oko. On jednak pozostaje obojętny na względy kobiety i szybko znika z jej pola widzenia. Nie przypuszcza nawet, że Patrycja na dłużej zagości w jego życiu...

Reklama

Fryderyk jest bardzo wycofany i nie dostrzega tego, w jaki sposób działa na kobiety. Ma swój świat. Jest pisarzem i wykładowcą języka włoskiego na Uniwersytecie. I ku swojemu wielkiemu zdziwieniu, właśnie tu po raz drugi spotyka piękną Patrycję zapoznaną podczas imprezy... Okazuje się, że Wiktor zorganizował mu nową asystentkę! Kobieta nie przestaje adorować Fryderyka, a jego niedostępność wręcz bardziej ją podkręca... Obserwujący to wszystko Wiktor szybko orientuje się, że Patrycja nie ma szans u jego przyjaciela. Ale mimo to nie ustaje w swoich staraniach znalezienia dla Fryderyka interesującej kobiety.

źródło: Dzień Dobry TVN / x-news

W prezencie urodzinowym ustawia mu serię błyskawicznych randek! I tak Fryderyk poznaje policjantkę Kasię (Katarzyna Kwiatkowska), Janinkę (Agnieszka Sienkiewicz), siostrę Zenka oraz całe mnóstwo innych dziewczyn... Żadna jednak nie jest w stanie zawojować jego serca. Ono bowiem, od kilku lat, należy do jednej kobiety - Marty (Roma Gąsiorowska). Jego największej miłości i zarazem matki jego syna, która opuściła go i pozbawiła możliwości widywania się z dzieckiem. Fryderyk nie przestaje o niej myśleć. I jak się okaże słusznie! Marta bowiem, po kilku latach ciszy, dzwoni do Fryderyka i oznajmia mu, że już niebawem zjawi się u niego wraz ze Stasiem (Olaf Marchwicki)...Tak zaczyna się historia, która wywraca pozornie poukładane życie Fryderyka do góry nogami!

Premiera "Samej słodyczy" już dziś o godzinie 21.30 na antenie TVN!

źródło: Dzień Dobry TVN / x-news

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Olaf Marchwicki | Piotr Adamczyk | Sama słodycz | "Sama słodycz"

Reklama

Reklama

Reklama