Reklama

Reklama

"Salonowe rewolucje" nowością Polsat Cafe

Magda Gessler poprowadzi rewolucje w kuchni, za to słynny stylista fryzur polskich gwiazd Leszek Czajka będzie wprowadzał zmiany w salonach fryzjerskich. "Salonowe rewolucje" - to jedna z nowości, jakie na wiosnę przygotowała stacja Polsat Cafe.

Do rodziny Polsat Cafe, zdominowanej przez kobiety, dołączył ten, który o kobietach wie... wiele - Leszek Czajka, uznany stylista fryzur. Tym razem mistrz grzebienia w programie "Salonowe rewolucje" nie będzie dokonywał metamorfoz na głowie, a wprowadzi zmiany w salonach fryzjerskich. Stylista już doczekał się porównania ze słynną restauratorką Magdą Gessler.

- Porównania z Magdą Gessler padają i myślę, że tego nie uniknę. Magda odniosła wielki sukces zobaczymy czy mi również się uda. Chciałbym, żeby kobiety nie wychodziły z salonów fryzjerskich z płaczem, aby miejsca, do których trafiają sprzyjały relaksowi, wyciszeniu i udanej zmianie wizerunku. Muszę przyznać, że jestem zaskoczony liczbą salonów, które tej rewolucji wymagają - przyznaje Czajka.

Reklama

Po dwóch latach przerwy na antenę Polsat Cafe powraca aktorka Magda Wójcik, która zdradzi sekret jak jeść i chudnąć. W programie "Jem i chudnę" na próżno doszukiwać się przepisu na dietę cud. Nie zabraknie za to informacji na temat zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia. Wójcik podzieli się również przepisami na sprawdzone dania, oczywiście w wersji light.

Ostatnią nowością w wiosennej ramówce Polsat Cafe jest cykl reportaży "Historie miłosne", czyli historie osób, które przeżyły gorące porywy serca... Miłosne wzloty i upadki skłonią bohaterów do odpowiedzenia sobie na pytanie: czy miłość ma sens, czy faktycznie uszczęśliwia?

W tym sezonie Kasia Cichopek stawia na zdrowie, bo jak sama zapewnia - "nie ma nic bardziej sexy niż zdrowie". Aktorka i prowadząca program "Sexy Mama" będzie przekonywała uczestniczki programu, że pielęgnacja swojego ciała zaczyna się od dbałości o swoje zdrowie. Z programu widzowie dowiedzą się, jakie są objawy poszczególnych schorzeń, czego absolutnie nie można bagatelizować i do jakiego lekarza-specjalisty się udać.

Temat zdrowia znajdzie się również na widelcu Anny Guzik. W kolejnej odsłonie programu aktorka poradzi jak jeść to, co lubimy, ale jednak zdrowo. Krok po kroku, sprawdzi, co jemy i wskaże gdzie znaleźć zdrowe produkty. Odwiedzi supermarkety, doradzi widzom, co warto kupić, a czego lepiej unikać. Obnaży sekrety etykiet i podpowie, co nie powinno się znaleźć na naszym talerzu. A po udanych zakupach zaprosi widzów do swojej kuchni, aby wspólnie przygotować zdrowe potrawy.

W ramówce nie zabraknie również intymnych rozmów z kobietami. Krzysztof Ibisz po raz kolejny postara się "Zrozumieć Kobietę", a Agata Młynarska odkryje sekrety m.in.: Ewy Błaszczyk, Małgorzaty Braunek, Nataszy Urbańskiej i Jolanty Kwaśniewskiej - bohaterek kolejnego cyklu programu, "Jaka ona jest?".

Wiosną w obiektywie Justyny Steczkowskiej znajdą się wielodzietne rodziny. Piosenkarka w programie "Fotorodzinka" uchwyci, to, co w dużej rodzinie często umyka w codziennym zgiełku - radość, szczęście, miłość i wiele pięknych, rodzicielskich doznań.

Najgorętsze wydarzenia, gale i bankiety skomentują i zrelacjonują dziennikarki Polsat Cafe w programach "Aleja Sław", "Z tyłu sceny", "Zoom na miasto". To, co dzieje się na czerwonym dywanie, skomentują strażniczki mody i stylu - Ada Fijał i Joanna Horodyńska. Przez żołądek do serca widzów spróbują trafić Ewa Wachowicz i Witek Iwański.

Programowego pieprzu doda stacji Ewa Pacuła. W programie "Dobrenocki" wraz z lekarzem ginekologiem i seksuologiem Andrzejem Depko, postara się udzielić odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania na temat seksu. Zajrzą do sypialni Polaków, by pokazać, co w nich króluje oraz czego się wstydzimy.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Leszek Czajka | Polsat Cafe | Salonowe rewolucje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL