Reklama

Reklama

"Salon sukien ślubnych": Justyna Steczkowska pomaga swojej fance

​Suknie ślubne, będące spełnieniem marzeń każdej kobiety. Profesjonalne konsultantki, które potrafią czytać w myślach swoich klientek. Zobacz prawdziwe emocje, jakie towarzyszą pannom młodym i ich bliskim, podczas wyboru tej jedynej i wymarzonej sukni. Trzy różne bohaterki i zupełnie inne życiowe doświadczenia, ale cel ten sam - znaleźć kreację ślubną, która będzie spełnieniem ich marzeń. Już 13 września o godz. 11 w TLC kolejna odsłona "Salonu Sukien Ślubnych: Polska" z gościnnym udziałem Justyny Steczkowskiej.

Justhna Steczkowska pomaga swojej przyjaciółce wybrać suknię ślubną

Czwarty odcinek programu rozpoczyna się od niespodzianki dla jednej z przyszłych panien młodych, która przychodzi do salonu w poszukiwaniu swojej wymarzonej kreacji. Joanna Trojanowska to energiczna i elokwentna przyszła panna młoda. Typ - perfekcjonistka. Mieszka w Warszawie. Jest wielką fanką i założycielką pierwszego, oficjalnego fanklubu Justyny Steczkowskiej. Artystki nietuzinkowej, wszechstronnie uzdolnionej, która dała się poznać jako wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka i autorka tekstów, aktorka oraz fotograf.

Obie panie znają się od kilkunastu lat i dziś można śmiało powiedzieć, że od fascynacji do przyjaźni jeden krok. Żadna z nich nie przypuszczała jednak, że w tym wyjątkowym momencie, jakim jest wybór sukni ślubnej Joanny - spotkają się w "Salonie Sukien Ślubnych: Polska"...

Reklama

W tym odcinku swojej idealnej sukni poszukuje również Adelajda Jakubowicz. Ta pogodna, pracowita, wyważona mama trójki dzieci na co dzień mieszka w Niemczech. Bez wątpienia można o niej powiedzieć, że jest silną kobietą po przejściach, która po wielu trudnych latach znalazła prawdziwą miłość swojego życia. Adelajda ma poczucie, że dostała od losu drugą szansę i chce ją wykorzystać. Na swoim ślubie chciałaby, jak zresztą każda przyszła panna młoda, wyglądać wyjątkowo, pięknie oraz kobieco. Co zaproponuje jej konsultantka Agnieszka?

Trzecia bohaterka odcinka to Sylwia Kowalska. Młoda dziewczyna, która mimo swojego wieku jest bardzo dojrzała, konkretna i zdeterminowana w osiąganiu zamierzonych celów. Z wyjątkiem konfrontacji z oczekiwaniami jej rodziny... Nigdy nie marzyła o wystawnym weselu, ale pod wpływem mamy musiała nieco zmienić swoje plany. Jest najstarszą z trzech córek swoich rodziców, którzy chcą, aby ta impreza na długo zapadła w pamięć gości. Podobnie zresztą jest z sukienką... Czy tym razem wystarczy Sylwii determinacji do utrzymania swojego zdania i wizji wymarzonej kreacji?

Czwarty odcinek "Salonu Sukien Ślubnych: Polska" już w niedzielę 13 września o godz. 11 w TLC.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje