Reklama

Rzeźbią ciała gwiazd

- Nie jesz, tyjesz - to nasza zasada - mówią dietetycy gwiazd i zdradzają, jak pomagają celebrytom zrzucić "balast". - Mało kto wierzył, że to pomaga schudnąć, a jednak! - śmieją się. Pierwszy był Krzysztof Ibisz.

Jako pierwszy, z pomocy rad Joanny i Darka Brzezińskich skorzystał popularny prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz.

Reklama

- Skończyłem 40 lat i poczułem, że powinienem coś ze sobą zrobić - wspomina początki treningów pod okiem Brzezińskich. - Byłem zaskoczony szczegółowością pytań Darka. Ciekawiło go wszystko: o której wstaję, kiedy jem pierwszy posiłek. Okazało się, że mój styl życia to lipa!

Joanna i Dariusz to małżeństwo dietetyków i trenerów fitness, którzy dbają o ciała gwiazd. Oboje byli mistrzami Polski: on w kulturystyce klasycznej, ona w aerobiku sportowym. Joanna specjalizuje się też w treningach pilates. Pod okiem Brzezińskich celebryci i zwykli ludzie ćwiczą regularnie na siłowni oraz korzystają ze wskazówek dietetyczno-treningowych.

Po Ibiszu pasją dbania o siebie zaraziła się Agata Młynarska.

- Gdy oboje z Krzyśkiem przychodziliśmy do pracy wyposażeni w pojemniczki z jedzeniem, wszyscy z nas żartowali. Widząc, że jemy co trzy godziny, śmiali się, że tak to nie schudniemy - wspomina prezenterka.

Dieta Brzezińskich, zwana glikemiczną, zdziałała cuda. Agaty po kilku miesiącach było mniej o 12 kilo!

- Nazwaliśmy naszą dietę "Fit and Eat". Pozwala wykorzystać w pełni energię pochodzącą z glikogenu - mówi Darek.

W posiłkach przygotowywanych przez ich kucharza znajdują się papryka faszerowana indykiem i dzikim ryżem, placki graham z jabłkami, makaron razowy... Efekt? Sława dietetyków szybko dotarła do innych.

Z ich pomocą Borys Szyc przygotowywał się do roli Silnego w "Wojnie polsko-ruskiej". Dwa lata temu z rad pary korzystała Joanna Szczepkowska. Aktorka była tak zachwycona, że poleciła Brzezińskich córkom: Marii i Hannie Konarowskim. W czasie ostatniej edycji programu "Bitwa na głosy" nienaganną figurą czarowała widzów Alicja Węgorzewska. Jak się okazuje, zawdzięcza ją diecie glikemicznej.

Z cateringu Joanny i Darka korzysta też Sonia Bohosiewicz, która ostatnio musiała schudnąć do roli w "Syberiadzie polskiej". Bohaterka Soni żyje w sowieckim łagrze, chcąc ją wiarygodnie zagrać aktorka musiała zrzucić 15 kilo. Dziś Sonia talią osy zachwyca na salonach.

- Joasia i Darek to zgrany duet pozytywnie nastawionych do świata ludzi. Ona daje cenne rady żywieniowe, on motywuje do wysiłku. Wiadomo, że każdy z nas ma słabsze dni. Darek jednak tak potrafi rozmawiać z człowiekiem, że chce się przyjść na następny trening - chwali Krzysztof Ibisz.

Iwona Aleksandrowska

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje