Reklama

Rysiek z "Klanu" umrze!

Tego nikt się nie spodziewał! Po prawie piętnastu latach Piotr Cyrwus odchodzi z telenoweli "Klan". Już wiadomo, że jego bohater, Rysio Lubicz, umrze. Aktor będzie pracował na planie serialu tylko do końca stycznia.

Według założeń scenariusza, młodszy z braci Lubiczów miał być przykładem idealnego męża i ojca. Tymczasem stał się obiektem dowcipów i synonimem życiowego nieudacznika i pantoflarza. Sam aktor żartował, że dostanie za tę rolę Oscara w kategorii ubieranie i rozbieranie dzieci z kurtek. A kwestia "Dzieci, umyjcie rączki!" była cytowana nawet w skeczach kabaretowych.

Reklama

A mimo to, informacja o zniknięciu Piotra Cyrwusa z obsady serialu wywołała lawinę protestów. Na jednym z portali społecznościowych pojawiła się nawet akcja pod hasłem "Nie dla uśmiercenia Rysia z Klanu"!

Mimo starań internautów, aktor nie zmieni swojej decyzji. - Wszystko, co mogłem dać z siebie Ryszardowi Lubiczowi, już dałem, co mogłem od niego dostać, dostałem - mówi aktor. - Doszedłem do wniosku, że aby otworzyć nowe drzwi, trzeba zamknąć za sobą stare - dodaje.

- Od 1 stycznia 2012 r. jestem etatowym aktorem Teatru Polskiego w Warszawie - zdradza.

Śmierć Lubicza zobaczymy w Jedynce 22 lutego! Bohater prawdopodobnie wda się w bójkę, zostanie ranny i w konsekwencji tego umrze. A wraz ze śmiercią Rysia skończy się pewna epoka...

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

TV14

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Cyrwus | Nie | umarł | „Klan” | nie żyje | Rysiek z "Klanu"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje