Reklama

Reklama

Ruszyły castingi do trzech edycji programów "The Voice"

Od 15 do 31 maja trwają castingi do trzech edycji programów "The Voice". W tym roku uczestnicy mogą zgłaszać się wyłącznie internetowo wysyłając zgłoszenie na stronie www.voicecasting.pl.

Od 15 do 31 maja trwają castingi do trzech edycji programów "The Voice". W tym roku uczestnicy mogą zgłaszać się wyłącznie internetowo wysyłając zgłoszenie na stronie www.voicecasting.pl.
Dziesiątą edycję „The Voice of Poland” wygrała Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona /Waldemar Kompała /TVP

Spełnienie marzeń, możliwość wystąpienia na jednej z najlepszych scen w Polsce, szansa na wielką muzyczną karierę - programy "The Voice" to kuźnia talentów. Właśnie ruszyły przygotowania do jedenastej edycji "The Voice of Poland", drugiej "The Voice Senior" i czwartej odsłony "The Voice Kids". W przeciwieństwie do poprzednich lat w tym roku nie odbędą się castingi stacjonarne. Do programów można zgłaszać się wyłącznie internetowo. 

Reklama

Wystarczy wejść na stronę www.voicecasting.pl, wybrać program, w którym chce się wziąć udział i wysłać zgłoszenie - krótką ankietę dostępną na stronie oraz materiał wideo z nagranymi utworami. Po zakończeniu castingów, osoby, które zakwalifikują się do programu, zostaną poinformowane o tym drogą mailową lub telefoniczną.

Jakie warunki należy spełniać, aby wziąć udział w castingu? 

Do programu "The Voice of Poland" mogą zgłaszać się muzykalne osoby, które ukończyły 16. rok życia. "The Voice Senior" to program dla seniorów po 60. roku życia. Do "The Voice Kids" mogą się zgłaszać uzdolnione muzycznie dzieci w wieku 8-14 lat. W przypadku "The Voice" dla najmłodszych zgłoszenie muszą wypełnić rodzice bądź opiekunowie prawni dziecka. Każda zgłaszająca się osoba powinna nagrać muzyczne występy z wykorzystaniem podkładu, akompaniamentu na pianinie bądź gitarze lub zaśpiewać a cappella. Ważne, aby nagrania nie były w żadnym stopniu edytowane za pomocą programów do obróbki dźwięku. Powinny być także pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos.

Przypomnijmy, że dziesiątą edycję "The Voice of Poland" wygrała Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona. Pierwszą polską odsłonę "The Voice Senior" zwyciężyły siostry Szydłowskie - Krysia, Ela i Jola, których trenerką była Urszula Dudziak. W ostatnim "The Voice Kids" triumfował niezwykle uzdolniony Marcin Maciejczak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Senior | The Voice Of Poland | The Voice Kids

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL