Reklama

Reklama

Ruszył casting do jesiennej edycji "Milionerów"!

Wiosenna edycja kultowego teleturnieju była szczególnie wyjątkowa! To właśnie 21 marca 2018 roku po raz drugi w historii "Milionerów" Hubert Urbański wręczył czek warty milion złotych. Chcesz zostać milionerem? Wypełnij formularz dostępny na stronie programu i zawalcz o swoje marzenia!

Kto otrzyma kolejny czek na milion złotych z rąk Huberta Urbańskiego?

Długo wyczekiwanym zwycięzcą teleturnieju została przesympatyczna Maria Romanek - emerytowana nauczycielka z Bezmiechowej Dolnej. Pani Maria zaskoczyła wszystkich widzów ogromną wiedzą, odwagą w podejmowaniu ryzyka, a także wielkim sercem. Jej sukces jest doskonałym przykładem na to, że do programu może zgłosić się każdy. Wiek, wykonywany zawód oraz zainteresowania nie mają żadnego znaczenia!  

"Milionerzy" to teleturniej wywodzący się z Wielkiej Brytanii, który zyskał popularność w ponad stu krajach na całym świecie. Zasady są niezwykle proste. Aby wygrać milion, należy odpowiedzieć prawidłowo na dwanaście pytań. By zgarnąć sumę gwarantowaną, trzeba udzielić odpowiedzi na pytanie drugie za tysiąc złotych oraz siódme warte czterdzieści tysięcy złotych. Można skorzystać także z trzech kół ratunkowych: "telefonu do przyjaciela", "pół na pół" oraz "pytania do publiczności".

Reklama

Kto tym razem powtórzy sukces Marii Romanek i opuści studio z tytułem zwycięzcy? Do programu można zgłosić się już dziś! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie programu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Milionerzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje