Reklama

Reklama

Ruda z Red Lips w "Randce z nieznajomym"

Od 18 października Joanna Lazer (Ruda z zespołu Red Lips) poprowadzi nowy program "Randka z nieznajomym" na antenie Polsat Cafe!

Od 18 października Joanna Lazer (Ruda z zespołu Red Lips) poprowadzi nowy program "Randka z nieznajomym" na antenie Polsat Cafe!
Joanna Lazer poprowadzi "Randkę z nieznajomym" /Polsat

Na co dzień Ruda związana jest z muzyką, koncertuje z zespołem, wydaje płyty. Półfinalistka "Must Be the Music" znana jest wszystkim z takich hitów jak "To co nam było" czy "Czarne i białe". Teraz zobaczymy ją w zupełnie innej roli.

"Randka z nieznajomym" to program dla singli, którzy mają niepowtarzalną szansę na spotkanie swojej wymarzonej połówki w niecodziennych okolicznościach. W każdym odcinku "Randki z nieznajomym" wystąpi czworo samotnych uczestników, którzy spotkają się na randce w ciemno. Zostaną oni poddani metamorfozie, by nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie muszą opierać swoją ocenę o cechy osobowości potencjalnego partnera.

Reklama

Randce towarzyszyć będą stres, niepewność, zalotne uśmiechy, zabawne niezręczności, iskra prawdziwej namiętności, a czasem też rozczarowanie. Dla widzów to możliwość śledzenia się rodzącej fascynacji pomiędzy dwojgiem uczestników, dzielenia z nimi emocji i kibicowania tej nowo powstałej relacji.

Czy pierwsza randka okaże się zaskakującym początkiem miłości? Czy to, że partner będzie wyglądał tak, jak to sobie wymarzy druga strona wystarczy, by się nim zachwycić i umówić na kolejną randkę? Czy jednak osobowość drugiej osoby będzie najważniejsza i zaważy na decyzji o tym, czy para zdecyduje się na kolejne spotkania?

Premiera programu 18 października o godz. 21 na antenie Polsat Cafe.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Lazer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL