Reklama

Roztańczona złota 16-tka!

W piątym odcinku "You Can Dance" została wyłoniona "złota 16-tka", która za tydzień, 8 października zatańczy w programie na żywo.

To był ostatni odcinek nadawany z Barcelony. Teraz szesnastu tancerzy przygotowuje się do show, które będzie nadawane na żywo.

Reklama

Do dalszego etapu nie zakwalifikował się Paweł Kulik. Jurorzy stwierdzili, że "przegrał w Barcelonie", a Michał Piróg powiedział, że b-boy "nie słyszy muzyki".

Występy uczestników komentował amerykański choreograf - Brian Friedman. W jego opinii bardzo dobrze na parkiecie radzą sobie Wiola Fiuk, Marcin Mroziński, Paulina Jaksim, i Gabriel Piotrowski, Jakub Mądrzycki czy Anita Florczak.

Dotychczasowy faworyt programu Karol Niecikowski nie poradził sobie ze stresem i był zmuszony do zatańczenia solówki. Friedman stwierdził, że Karol jest zbyt pewny siebie i nie do końca spełnia oczekiwania jurorów. Jednak białostoczanin nie przejął się zbytnio krytyką i dostał się do finału. Podobnie jak Błażej Górski.

Nie udało się Kacprowi Matuszewskiemu, który musiał odejść z programu.

Wśród triumfujących dziewczyn znalazła się Justyna Banasik i Iza Orzełowska, którą doceniono za świetny występ solowy. W finale zatańczy też Basia Derkowska, którą ten sukces wiele kosztował. W czasie warsztatów w Paryżu wydawało się, że dziewczyna nie poradzi sobie ze stresem i szybko odpadnie. Najwidoczniej twardy trening wzmocnił ją i w Barcelonie nie dala już tak łatwo za wygraną.

Oto finałowa 16-tka:

1.Marcin Mroziński
2.Wiola Fiuk
3.Adrianna Kawecka
4.Iza Orzełowska
5.Justyna Banasik
6.Klaudia Bryzek
7.Karol Niecikowski
8.Tomasz Prządka
9.Kamil Czarnecki
10.Jakub Mądrzycki
11.Anita Florczak
12.Basia Derkowska
13.Błażej Górski
14.Paulina Jaksim
15.Michał Pawłowski
16.Gabriel Piotrowski

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: złoto | zloto | Karol | na żywo | złota

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje