Reklama

Rozpoczyna się taneczna walka!

W dziewiątej serii "Tańca z gwiazdami" miało być mniej par. Po pierwszym odcinku okazało się, że będzie jeszcze mniej. W niedzielę, 15 marca zobaczymy 11 gwiazd, które zaprezentują się w rumbie i quickstepie.

Po odtańczeniu pierwszego tańca z udziału w programie zrezygnowała tydzień temu Weronika Książkiewicz, która w ostatnim czasie przeszła poważną operację kręgosłupa.

Reklama

W pierwszym odcinku wszystkie pary odtańczyły swój pokazowy taniec i choć surowo oceniane przez jury i widzów, jednak każda przeszła do kolejnej odsłony tanecznego show. Tak ustalili na samym początku producenci. Teraz jednak rozpocznie się już prawdziwa walka.

Tym razem gwiazdy zatańczą rumbę i quickstep. Paweł Nastula, Anna Nowak, Wojtek Medyński, Dorota Gardias, Monika Richardson i Bartek Kasprzykowski zaprezentują się w gorących rytmach rumby. Z kolei Dorota Deląg, Jay Delano, Francys Sudnicka, Tomasz Sobczak i Marcin Chochlew pokażą, jak szybko potrafili nauczyć się quickstepu.

Program, jak zwykle otworzy taniec w wykonaniu grupy Volt Agustina Egurroli,a poprowadzą Kasia Skrzynecka i Piotr Gąsowski.

Która para przypadnie do gusty jury, w którym zasiądą jak zawsze Iwona Pavlović, Zbigniew Wodecki, Beata Tyszkiewicz i Piotr Galiński? Czy gusta widzów pokryją się z oceną jury? O tym przekonamy się już dzisiaj. "Taniec z gwiazdami" w TVN o g. 20.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: jury | taniec | 'Taniec z gwiazdami' | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje