Reklama

Rozmowy poważne i romantyczne

Przed nami nowa tura rozmów Ewy Drzyzgi. Różne emocje, różne tematy. W walentynki w studiu spotkają się internetowi randkowicze. Oby nie byli sobą rozczarowani.

Będzie się działo! Studio "Rozmów w toku" wypełnią wielkie emocje. A wszystko w nowych, wiosennych odcinkach. W walentynki zobaczymy specjalne wydanie programu, zaskakujące zarówno dla uczestników, jak i widzów!

Reklama

Dzięki programowi Ewy Drzyzgi poznamy dzieci cierpiące na nieuleczalne choroby. Opowiedzą nam o swoich marzeniach, problemach, próbach pokonania ograniczeń wynikających z choroby. Na miejscach dla publiczności zasiądą ich zdrowi rówieśnicy.

W inne popołudnie studio odwiedzą osoby, które mają problem z dużą nadwagą. Ludzie ci znacznie różnią się od modelek pokazywanych w kolorowych magazynach i, w konsekwencji, mają problem z samooceną. Dla nich studio "Rozmów w toku" zamieni się w prawdziwy salon SPA.

W walentynki w studiu Ewy Drzyzgi pierwszy raz spotkają się osoby, które flirtują w internecie. Beata od trzech tygodni rozmawia na czacie z 23 lata młodszym Mateuszem. O spotkaniu z ukochanym w studiu "Rozmów w toku" myśli z niepokojem, bo skrywa przed nim pewną tajemnicę.

Dorota ma dosyć tego, że jej internetowy adorator Przemek od roku unika randki na żywo. O co mu chodzi? Robert jest przekonany, że Ania to szczupła dziewczyna, jaką zna ze zdjęcia. Jak zareaguje, kiedy z wielkiego pudła przewiązanego kokardą, wyłoni się jego ukochana?

Beata Modrzejewska

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje