Reklama

Reklama

"Rozmowa Piaseckiego”: Nowy program na antenie TVN24

"Rozmowa Piaseckiego" to nowy program TVN24, który zadebiutuje w ramówce stacji 3 września - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Jego gospodarz - Konrad Piasecki - będzie również prowadzącym "Kawę na ławę".

Konrad PIasecki

"Rozmowa Piaseckiego" emitowana będzie od poniedziałku do czwartku o godz. 7.30.

Ponadto Piasecki będzie gospodarzem niedzielnego programu "Kawa na ławę". Zastąpi na tym miejscu Bogdana Rymanowskiego, który po 17 latach pracy w TVN24 przechodzi do Polsatu.

Konrad Piasecki związany był z Radiem Zet od 2016. Zastąpił wtedy Monikę Olejnik na stanowisku prowadzącego program "Gość Radia Zet".

Wcześniej, przez ponad 20 lat był dziennikarzem radia  RMF FM, gdzie prowadził poranny program "Kontrwywiad RMF FM". Od 2008 roku jest także gospodarzem cotygodniowego programu TVN24 "Piaskiem po oczach". W 2015 roku miesięcznik "Press" wybrał  Piaseckiego dziennikarzem roku.

Reklama

"Coś się kończy / Coś się zaczyna / Dziękuję za słowa wsparcia i wiary w mą skromną osobę :) / Do usłyszenia. Choć coraz bardziej do zobaczenia" - Piasecki potwierdził w maju na Twitterze prasowe rewelacje.

Miejsce Piaseckiego w roli gospodarza programu "Gość Radia Zet" przejmie od września dziennikarka Polsat News Beata Lubecka.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Konrad Piasecki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje