Reklama

​Rose Leslie i Kit Harington: Gwiazdy "Gry o tron" zostaną rodzicami

Rose Leslie i Kit Harington poznali się na planie serialu HBO "Gra o tron". Miłość połączyła parę w 2012 roku, a ślub wzięli w 2018 roku. Teraz serialowi Jon Snow i Ygritte przekazali fanom radosną nowinę, że już niedługo zostaną rodzicami.

Rose Leslie i Kit Harington

Rose Leslie i Kit Harington poznali się w 2012 roku na planie kultowej produkcji HBO "Gra o tron" i to tam między nimi zaiskrzyło. Para pobrała się dwa lata temu.

Reklama

Aktorzy słyną z tego, że nie obnoszą się swoim związkiem, życie prywatne oddzielają od zawodowego i trudno dowiedzieć się czegoś o ich małżeństwie.

Teraz światło dzienne ujrzała informacja, że już niedługo Kit i Rose zostaną rodzicami. Fani dowiedzieli się o tym po sesji zdjęciowej dla brytyjskiego magazynu "MAKE". Na fotografiach widzimy aktorkę z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem.

Pod fotografią jest sporo komentarzy.

"Wyjątkowy zespół złożony z samych kobiet zrealizował tę sesję Rose w wyjątkowym dla niej czasie, gdy przygotowuje się, by pierwszy raz zostać matką" - brzmi wpis pod zdjęciem.

Ciekawostką, jaką można było wychwycić w wywiadzie dołączonym do sesji zdjęciowej Rose, było to, jak wygląda ich dom. Choć para pobrała się w zamku należącym do rodziny aktorki od 900 lat, to ich własny dom jest daleki od przepychu. Gwiazda zdradziła, że jest bardzo stary i lubi zastanawiać się, kto wcześniej w nim mieszkał.

"Jest niewiarygodnie stary. Mamy dach kryty strzechą, w którym jest ogromne gniazdo szerszenie. Lubię myśleć o domu i wszystkich ludziach, którzy tam żyli. Czy byli szczęśliwi" - wyznała Rose.

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gra o tron | Leslie Rose | Kit Harington

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje