Reklama

Rosati: Zapomniała kroków

- Jak jest z kroczkami? - zapytał Weronikę Rosati jej partner z "Tańca z gwiazdami" - Krzysztof Hulboj. - Różnie bywa - przyznała aktorka. Czasu na pracę coraz mniej, bowiem premiera 10. edycji tanecznego show TVN-u odbędzie się już 6 września.

Pary startujące w jubileuszowej edycji "Tańca z gwiazdami" rozpoczęły już przygotowania do premierowego odcinka.

Reklama

- Z ramą jest na razie nie najlepiej, ale dopiero zaczynamy - przyznał Krzysztof Hulboj, który będzie tanecznym partnerem Weroniki Rosati.

Aktorka przyznaje, że w treningi wkłada maksimum energii, nie zawsze z oczekiwanym skutkiem:

- Ostatnio nabawiłam się lekkiej kontuzji biodra, bo tak się starałam, żeby Krzyś był zadowolony - wyznała Rosati. - Tak pchała tym biodrem, że wypchała... - skwitował Hulboj.

Para pokazała próbkę swoich umiejętności podczas prezentacji par 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Nauczyciel Rosati nie był jednak do końca zadowolony:

- Dzisiaj mieliśmy przedsmak [programu], wyszła Weronika przed ludzi i co... Zapomniała kroków - uśmiechnął się do partnerki tancerz. - To dla mnie typowe - brzmiała riposta Rosati.

Jaka jest recepta na sukces w programie? - Zamykanie [Weronice] buzi - lapidarnie odpowiada Hulboj. - Słuchanie Krzysztofa - dodaje Rosati.

Czy 4. miejsce, które w ubiegłej edycji "Tańca z gwiazdami" Hulboj zajął z Moniką Richardson, zadowoli także jego obecną partnerkę? Przedsmak wielkich emocji - już 6 września.

Zobacz prezentacje wszystkich par 10. edycji "Tańca z gwiazdami":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati | edycji | aktorka | Krzysztof Hulboj | rosati

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje