Reklama

Romans Tatiany Okupnik?

Piosenkarka i prezenterka telewizyjna spotyka się z Łukaszem Jóźwiakiem?

Ukrywali się i ukrywali. Ale prawda wreszcie wyszła na jaw. Tatiana Okupnik (30 l.) i Łukasz Jóźwiak (23 l.) kochają się - pisze "Super Express", który opublikował zdjęcia całującej się pary.

Reklama

"Gdy są sami, wprost nie mogą oderwać od siebie rąk. Skąd to wiemy? Widzieliśmy, jak się całowali!" - czytamy.

Między przystojnym łyżwiarzem a seksowną artystką, która prowadziła show "Gwiazdy tańczą na lodzie", iskrzyło od dawna. Jednak oboje twardo zaprzeczali plotkom o tym, że są razem. Nawet ich najbliżsi znajomi rozwiewali te rewelacje.

"Tatiana jest przecież o siedem lat starsza od Łukasza. A poza tym on się spotyka z Weroniką Książkiewicz (27 l.)" - podkreślali nieustannie pragnący zachować anonimowość informatorzy "Super Expressu".

Jak pisze bulwarówka, podczas pożegnalnej imprezy po programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" miało miejsce następujące zdarzenie:

"Gdy Tatiana i Łukasz znaleźli się tylko w zacisznym miejscu, wprost nie mogli odkleić się od siebie. Jemu trzęsły się ręce, a ona niemal drżała ze szczęścia. Zachłannie przytulali się do siebie. A jego usta wciąż szukały jej ust. Czułe spojrzenia mówiły jedno: Jak dobrze być przy tobie. Nikt się więc nie zdziwił, gdy w końcu postanowili razem opuścić lokal. Nad ranem wsiedli do taksówki i odjechali w siną dal" - czytamy.

"Nie będę niczego komentował" - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Łukasz.

Zobacz teledyski Tatiany Okupnik na stronach INTERIA.PL!

Super Express

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje