Reklama

"Rolnik szuka żony": TVP też usunęło serduszko WOŚP?

Nie milkną echa po tym, jak TVP wyretuszowała w "Wiadomościach" serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na kurtce posła Platformy Obywatelskiej. Teraz okazuje się, że podobna rzecz miała miejsce w programie "Rolnik szuka żony". Tam też usunięto serduszko WOŚP?

Monika i Tomek podczas trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony", fot. materiały producenta

"Wymazano serduszko, symbol Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z mojej kurtki" - stwierdził w poniedziałek, 16 stycznia, poseł PO Arkadiusz Myrcha.

Reklama

Piotr Witwicki, dziennikarz Polsat News, zamieścił na Twitterze ujęcie z Myrchą z materiału "Wiadomości" zestawione ze słabszym jakościowo zdjęciem posła, na którym na jego kurtce wyraźnie widoczny jest znaczek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

"Żenujące, niskie, małostkowe i zwyczajnie chamskie! Wymazać na montażu serduszko WOŚP. Konsekwencje chorej polityki Jacka Kurskiego" - skomentował na Twitterze tę sytuację poseł Myrcha.

Po tej aferze internauci dopatrzyli się podobnego zabiegu w jednym z odcinków trzeciego sezonu programu "Rolnik szuka żony".

Na kadrze pochodzącym z 10. odcinka programu widać na lustrze w domu Tomka (kandydata na męża Moniki) naklejone serduszko, które przypomina logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie można jednak dostrzec napisu na serduszku, bowiem został "wypikselowany".

"TVP wypikselowała serduszko jak twarz skazanego" - napisał jeden z oburzonych widzów.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje