Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony": Świąteczne zwierzenia

Ruszają przygotowania do nowej serii programu "Rolnik szuka żony", tymczasem w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia rolnicy opowiedzą prowadzącej Marcie Manowskiej o zmianach w swoim życiu.

Ruszają przygotowania do nowej serii programu "Rolnik szuka żony", tymczasem w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia rolnicy opowiedzą prowadzącej Marcie Manowskiej o zmianach w swoim życiu.
Uczestnicy drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" i prowadząca Marta Manowska, fot. materiały producenta /materiały prasowe

Prowadząca Marta Manowska zadba o uroczystą oprawę świątecznego odcinka. Co usłyszy od rolników z obu edycji show?

Emocje po finale drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" jeszcze nie opadły, a już możemy zdradzić, że szukający miłości bohaterowie powrócą w święta! W specjalnym wydaniu programu pojawią się rolnicy z dwóch edycji. Zdradzą, jak teraz wygląda ich życie, odpowiedzą na pytania internautów i skomentują najciekawsze plotki na swój temat.

Marta Manowska zadba o to, by nie zabrakło tradycyjnej choinki, prezentów i niespodzianek. Czy rolnikom udzieli się świąteczna atmosfera? Przekonamy się w sobotę 26 grudnia o 18.30.

Reklama

Miłość z telewizji

Choć nie wszyscy bohaterowie znaleźli swoje drugie połówki, miłość zrodziła się... za kulisami programu. Krystyna, kandydatka, którą odrzucił Robert, związała się z Kubą. On z kolei nie dostał szansy od rolniczki Ani. "To prawda, ja i Krystyna jesteśmy parą od 1,5 miesiąca" - powiedział Jakub Kordulasiński w rozmowie z dziennikarzem fakt24. Również niedoszła partnerka Adama Kraśki z pierwszej edycji, znalazła partnera. Anna jest już po ślubie i oczekuje narodzin syna.

Nowe zasady

Trzecia seria na antenie TVP 1 już w przyszłym roku. Marta Manowska namawia do zgłaszania się nie tylko rolników. W drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" po raz pierwszy wystąpiła rolniczka. W nowej edycji będą mogli wziąć udział m.in. także sadownicy, rybacy, winiarze i pszczelarze.

Przypomnijmy, że aż 5,34 mln widzów oglądało finałowy odcinek (29 listopada) drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". To rekord zakończonej odsłony show. W ostatniej odsłonie programu "Rolnik szuka żony 2" - nagrywanej ponad dwa miesiące po wydarzeniach z "randkowego" odcinka - dowiedzieliśmy się, jak rozwinęły się związki czterech rolników i rolniczki Ani. W finałowym odcinku pojawili się również uczestnicy, którzy wcześniej pożegnali się z programem, bo nie zostali wybrani przez rolników.

Wielkim rozczarowaniem okazał się związek Ani i Mariusza. Anna przed kamerami oświadczyła, że bardzo zawiodła się na mężczyźnie i oddała mu pierścionek zaręczynowy. Na wspólną przyszłość z Eugeniuszem nie może również liczyć Lilianna. "Jestem rozczarowana" - powiedziała wyraźnie zawiedziona całą sytuacją wybranka rolnika.

Na szczęśliwe zakończenie może z pewnością liczyć Grzegorz i Ania. Ta para od początku wyglądała na najbardziej zdecydowaną w programie. Rolnik przyznał, ze snują wspólne plany na przyszłość. Kwitnie również związek Roberta i Agnieszki. "Jesteśmy w przedsionku miłości" - poetycko stwierdził rolnik. Największą niespodzianką finału było spotkanie z Rafałem i Justyną. Raczej nikt nie spodziewał się, że ich znajomość będzie kontynuowana. "Trochę się nam pozmieniało" - wyznał uśmiechnięty rolnik. Na pytanie Manowskiej, czy dzisiaj są parą, dziewczyna odpowiedziała: "Tak".

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 2

Reklama

Reklama

Reklama