Reklama

"Rolnik szuka żony": Ślub Agnieszki i Roberta

Agnieszka i Robert, którzy poznali się w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony", stanęli na ślubnym kobiercu. Para wzięła ślub 2 kwietnia. Na uroczystości pojawiło się ponad 300 gości.

Agnieszka i Robert wchodzą do kościoła, fot. Wojtek Kurczewski / Fremantle Media Polska

Przypomnijmy, że Robert Filochowski (33 l.) i Agnieszka Mańka (32 l.) od zakończenia zdjęć do programu "Rolnik szuka żony" deklarowali, że wezmą ślub jeszcze przed tegorocznymi wakacjami. Tym samym uprzedzili inną parę z drugiej edycji - Anię i Grzegorza, którzy planują ceremonię na lipiec 2016 roku.

Reklama

O ślubie Agnieszki i Roberta poinformowała na Facebooku prowadząca Marta Manowska, która na imprezie była honorowym gościem.

"No to jadę. Pierwszy ślub i wesele w programie" - napisała Manowska na swym oficjalnym profilu i zamieściła zdjęcie z samochodu, w którym jechała na ślub.

Na uroczystości pojawiło się ponad 300 gości, w tym niektórzy uczestnicy programu "Rolnik szuka żony". Wśród gości byli między innymi rolnik Rafał z drugiej edycji, pochodząca z Ukrainy Krystyna, która była jedną z kandydatek na żonę Roberta oraz wspomnieni już Grzegorz i Ania.

To pierwszy ślub w programie "Rolnik szuka żony". Do tej pory widzowie telewizyjnej Jedynki obejrzeli dwie edycje produkcji. Trwa trzecia - po wakacjach poznamy pięciu bohaterów nowej edycji. O miejsce w programie walczą 2 rolniczki i 8 rolników.

Młodej Parze gratulujemy!!!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje