Reklama

"Rolnik szuka żony": Pary, które powiedziały sobie "tak", czyli śluby w programie TVP

Mikołaj i Marta (4. edycja "Rolnik szuka żony")

21 września 2018 roku odbył się ślub prawosławny 73-letniego Mikołaja z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" z młodszą od niego o ponad 30 lat, Martą. Swą wybrankę rolnik poznał już po programie.

Reklama

Mikołaj ogłosił swoje zaręczyny podczas świątecznego odcinka programu "Rolnik szuka żony 4", w grudniu 2017 roku. Jak poznał 40-letnią Martę? To nie była jedna z trzech kobiet, które rolnik zaprosił do swego domu.

"Martę znałem przed programem z widzenia, ale nie śmiałem nawet ją zaczepiać czy snuć marzenia o związku" - opowiadał rolnik. "Po tym, jak nie wybrał żadnej z pań, spotkaliśmy się chyba przypadkowo, porozmawialiśmy troszeczkę i jakoś tak wyszło między nami" - dodała Marta.

"Czekałem na taką kobietę! Taką, która spełniałaby moje wyobrażenia o życiu. Marta jest wolna, nie obciążona niczym, jest bardzo szczera. Wiem, że to jest ideał" - oświadczył Mikołaj. "Jest facetem inteligentnym, z poczuciem humoru. To taki człowiek, na którym można polegać" - wyznała ukochana rolnika.

Choć w internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat ogromnej różnicy wieku pomiędzy małżonkami, dla pary nie stanowi to problemu. "Jest zdecydowanie młodsza ode mnie, nie chcę nawet mówić, o ile lat" - przyznał z uśmiechem Mikołaj.

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje