Reklama

"Rolnik szuka żony": Natalia zakochana? Romantyczne zdjęcie z ukochanym

"Rolnik szuka żony" to program, który wzbudza sporo emocji wśród widzów TVP. Miłosne perypetie rolników i ich kandydatek budzą wielkie zainteresowanie nawet po zakończeniu emisji telewizyjnego show. Podobnie jest tym razem - Natalia, która nie znalazła miłości w programie, jest szczęśliwie zakochana.

Natalia i Sławek w programie "Rolnik szuka żony 6"

Natalia, którą widzowie z pewnością pamiętają z szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", już jakiś czas temu ujawniła w mediach społecznościowych, że ktoś skradł jej serce.
Kolejna publikacja bohaterki programu jest dowodem na to, że ona również znalazła swoją miłość. Kobieta opublikowała romantyczny kadr z ukochanym, który zachwycił jej fanów.

Reklama


Jakiś czas temu Natalia chwaliła się swoim fanom zdjęciem, na którym prezentowała złoty pierścionek - wówczas internauci spekulowali czy to może pierścionek zaręczynowy?

Sama zainteresowana postanowiła uciąć dyskusję i stwierdziła, że jeszcze nie jest narzeczoną. Kolejne publikacje potwierdzają fakt, że miłość kwitnie i być może już wkrótce Natalia podzieli się z internautami szczęśliwą nowiną.

Przypomnijmy, Natalia była uczestniczką szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". W produkcji miłości szukali: Seweryn, Sławomir, Adrian, Waldemar i Jakub. Kobieta była jedną z wybranek Sławomira, jednak finalnie rolnik wybrał inną kandydatkę - Martę. Niestety ten związek nie przetrwał.

Autor: Katarzyna Solecka

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama