Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony": Co w świątecznym odcinku?

W świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" pojawią się wybrani uczestnicy wszystkich trzech edycji. Dowiemy się, kto znalazł miłość, a kto pocieszenia szuka w realizowaniu swoich pasji.

W świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" pojawią się wybrani uczestnicy wszystkich trzech edycji. Dowiemy się, kto znalazł miłość, a kto pocieszenia szuka w realizowaniu swoich pasji.
Bohaterowie trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony": Zbiegniew, Szymon, Monika, Łukasz i Marek /TVP

To już tradycja! W grudniu, jak co roku, spotkamy się z uczestnikami popularnego programu. Tym razem gośćmi Marty Manowskiej będą rolnicy, których poznaliśmy zarówno w pierwszej, drugiej, jak i trzeciej serii show. Po raz kolejny zobaczymy się m.in. z Anią, Moniką, Zbyszkiem, Adamem, Grzegorzem, Pawłem, Stanisławem, Łukaszem, Eugeniuszem, Robertem, Markiem, Zbigniewem, Rafałem i Szymonem.

Bohaterowie "Rolnik szuka żony" opowiedzą, co program zmienił w ich życiu.

- Niektórzy przyjdą ze swoimi wybrankami. I to niekoniecznie tymi, które poznali na planie - mówi reżyser show Anna Więckowska. - Oficjalnie ujawni się też zupełnie nowa para, którą połączył "Rolnik...". Myślę, że widzowie nawet nie podejrzewali, że oni mogą być razem - dodaje.

Reklama

Wspomnień czar

W świątecznej scenografii rolnicy pochwalą się także ukrytymi talentami.

- Wśród naszych bohaterów są osoby uzdolnione artystycznie. W niedzielę pokażemy ich dzieła - wyjawia Anna Więckowska. Pozostali przywiozą ze sobą wigilijne potrawy, które zawsze podają u siebie w domu, opowiedzą też o regionalnych zwyczajach świątecznych.

Nie obejdzie się również bez wspomnień i wymiany  doświadczeń. Jeszcze raz zobaczymy fragmenty programu, a rolnicy będą mieli szansę odnieść się do tego, co wówczas mówili. Może któryś z nich będzie chciał kogoś przeprosić?

- Już nie mogę się doczekać tego spotkania. Jestem ciekawa, jak ułożyło się ich życie. Kto się zaręczył, a kto nadal szuka swojej drugiej połówki - mówi Marta Manowska.

Specjalny, świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony" widzowie TVP1 obejrzą w Boże Narodzenie, 25 grudnia, wieczorem.

MU

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Kurier TV
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3

Reklama

Reklama

Reklama