Reklama

"Rolnik szuka żony 3": "Z niej to byłaby lepsza gospodyni"

Monika, Łukasz, Marek, Szymon i Zbigniew coraz lepiej poznają kandydatów i kandydatki do wspólnego życia. Już mniej więcej wiadomo, kto ma większe a kto mniejsze szanse na zdobycie serca rolników.

Monika, Łukasz, Marek, Szymon i Zbigniew coraz lepiej poznają kandydatów i kandydatki do wspólnego życia. Już mniej więcej wiadomo, kto ma większe a kto mniejsze szanse na zdobycie serca rolników.
Ania, Patrycja i Agnieszka - dziewczyny Łukasza /materiały programowe

Bohaterowie trzeciego sezonu programu "Rolnik szuka żony" mają okazję do wspólnej pracy, ale znajdują też chwile dla siebie. Pojawiają się pierwsze westchnienia, romantyczne momenty i niezwykłe podróże. Oto, co działo się w siódmym odcinku programu "Rolnik szuka żony 3".

"Już mam takie bardziej rozeznanie, która pani bardziej punktuje" - wyznał Zbigniew, o którego względy - po wyjeździe Łucji - walczą już tylko Bogusia i Irena.

"Irenka jest bardziej wylewna, ja taka nie jestem. Muszę się teraz bardziej spinać, żeby pokazać Zbyszkowi, że też mi zależy. Ja inaczej walczę o swoje, nie narzucam się" - powiedziała Bogusia.

Reklama

"Widzę, że Zbigniew nie przywiązuje wielkiej uwagi do wyglądu. Trzeba będzie troszeczkę nad tym popracować. (...) Doszłam do wniosku, że pora wziąć sprawy w swoje ręce" - powiedziała Irena, a Zbigniew chyba skłania się bardziej ku tej kandydatce. "Irenka bardziej sobie radzi. Z niej to byłaby lepsza gospodyni" - oświadczył.

"Mam już 30 lat nie ukrywam, że ta druga połówka by się przydała. Wiem, że Monika szuka mężczyzny z wartościami. Niebawem okaże się, czy te wartości, które mam, starczą dla Moniki. Staram się jak mogę, żeby zdobyć jej serce" - powiedział Tomek, rywalizujący z Robertem o względy kobiety.

"Mam szansę i postaram się ją wykorzystać. Staram się pokazać takim, jakim jestem. (...) Nie wiem, czy to będzie moja dziewczyna. To jest na pewno ktoś, kogo warto lepiej poznać" - przyznał Robert.

Którego z nich wybierze Monika? "Robert nie boi się wyzwań, Tomek jest bardziej rozsądny" - stwierdziła rolniczka.

"Napisałeś, że lubisz zadbane kobiety, ale zadbana kobieta lubi mieć przy sobie zadbanego faceta" - powiedziała Markowi na randce Kasia. Kobieta wprost zwróciła uwagę rolnikowi, że nie dba o siebie, a szczególnie o swoje dłonie. "Masz ogromny potencjał. Kobiety cię lubią" - dodała. Marek stwierdził, że to najlepszy komplement, jaki usłyszał: "Miód na moje uszy".

Para spontanicznie wskoczyła w ubraniach do wody. Marek nie krył zaskoczenia, ale i zadowolenia. "Na dzień dzisiejszy nie wiem, czy nie znajdę lepszej" - oświadczył jednak.

U rolnika na gospodarstwie wciąż są trzy kobiety. Kasia uważa, że Marek wybierze albo Kasię albo Beatę, która powiedziała, ze nie lubi przegrywać. A co zrobi Marek?

Łukasz chyba już powoli zaczyna dostrzegać, z którą dziewczyną jest mu bardziej "po drodze". Tym razem na randkę zabrał Patrycję. "Ona trochę gra, próbuję ją rozgryźć. Nadajemy na podobnych falach" - powiedział o dziewczynie.

Agnieszka postanowiła zabrać Łukasza na strych i pokazać mu gwiazdy. "Nie chciałam Cię zabrać w podróż dookoła świata, ale w inną galaktykę" - powiedziała. "Ty podróżujesz po ziemi, a ja po niebie" - dodała i ze łzami w oczach powiedziała mu, jak bardzo czuje się samotna. "Zaskoczyła mnie w sposób pozytywny, ale nie czuję tego aż tak... Po prostu czasami coś jest, a czasami nie ma. Już dostrzegam, jaki trudny będzie ten ostateczny wybór i z jakimi emocjami to będzie się wiązało" - wyznał ze smutkiem Łukasz.

"Serce podpowiada Patrycję, rozum podpowiada Anię. Pytanie, kto tę walkę wygra" - oświadczył Łukasz.

U Szymona wciąż są trzy dziewczyny. Ula, Maria i Kasia nie wiedzą, która z nich ma największe szanse na zostanie żoną rolnika.

Tym razem chłopak na randkę zaprosił Ulę. "Poczuliśmy się tak jakoś lekko i zbliżyliśmy się do siebie. Zobaczyłem te delikatne ruchy, ciemne włosy, prawie czarne oczy, ja lubię takie ciemne dziewczyny" - powiedział o Uli Szymon. "Nie powiem, żeby nie było przyjemnie" - wyznała Ula.

Jaką decyzję podejmie Szymon? Być może tego dowiemy się już za tydzień, w odcinku ósmym, który TVP1 wyemituje 23 października.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy