Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 3": Czy Szymon ma dziewczynę?

29-letni Szymon to bohater trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony", który od początku zwrócił na siebie uwagę. Podkreślał, że szuka jedynie praktykującej katoliczki. Choć w programie nie znalazł miłości, to jednak cała historia zakończyła się dla niego szczęśliwie. Czyżby znalazł dziewczynę?

29-letni Szymon Łopacki żyje w zgodzie ze swoimi wartościami - w jedności z Bogiem i naturą. Do tej pory nie udało mu się stworzyć trwałego związku, który doprowadziłby go przed ołtarz. W programie chciał dać sobie szansę. Udało się?

Przypomnijmy, że do swego domu Szymon zaprosił Ulę, Kasię i Marysię. Do końca wahał się i nie potrafił wybrać dziewczyny, która najbardziej mu się spodobała. Rolnik wyznał, że nie wiedział, czy postawić na Ulę czy Marysię i udał się po radę do mamy, a ta powiedziała mu: "Ula nie", więc wybrał Marysię.

Reklama

Internauci mocno krytykowali Szymona za brak zdecydowania. Zarzucano mu, że jest pod zbyt dużym wpływem matki. Ten nie do końca samodzielny wybór okazał się nietrafiony. Już podczas randki z Marysią, wiadomo było, że ta para nie ma przed sobą przyszłości.

"Jak się iskra nie zapala... Proponuję, żebyśmy na ten moment określili się jako przyjaciele. Pozostańmy w kontakcie, a co Bóg da, to da" - powiedział Szymon wprost dziewczynie.

Marysia ze spokojem przyjęła jego słowa i nawet próbowała tłumaczyć chłopaka. "Nie mógł zrobić czegoś wbrew sobie, skoro nie czuje żadnego zakochania" - przyznała. "Nie czuję, że skrzywdziłem Marysię. Nie składałem deklaracji ani obietnic" - stwierdził młody rolnik.

Podczas finałowego odcinka Szymon powiedział Marcie Manowskiej, że nie ustaje w poszukiwaniu miłości. "Nie poddaję się, mam cały karton listów, czytam je dokładnie. Rozpoczynam kolejny casting, ale już prywatnie" - oświadczył.

W trakcie wizyty bohaterów trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony" w "Dzień Dobry TVN" Szymon zdradził, że ten program zakończył się dla niego bardzo pozytywnie. "Wszystkiego dowiecie się w specjalnym odcinku, który będzie w Święta Bożego Narodzenia. Poczekajmy" - oświadczył tajemniczo rolnik.

Czyżby znalazła się dziewczyna, która sprostała jego oczekiwaniom? "Kiedy serce zbije, oczekiwania już nie są najważniejsze" - dodał. Niebawem dowiemy się, jak zakończy się historia Szymona.

Z wszystkimi bohaterami produkcji widzowie Jedynki spotkają 25 grudnia, w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, Jedynka zaprasza wszystkich widzów na specjalny odcinek show, by wspólnie z uczestnikami trzech dotychczasowych jego edycji zasiedli do wspólnego stołu.

Przypomnijmy, że program połączył już jedną parę. Kasia i Dawid są po zaręczynach i planują ślub.

Trzecia seria "Rolnika..." okazała się jego najlepiej oglądaną edycją, gromadząc ponad 4,6 mln widzów i najwyższe udziały - 30 proc. Najlepiej oglądane odcinki trzeciej serii, z widownią powyżej 5 mln, miały swoje premiery 23 października oraz 6 listopada. Podczas emisji show TVP1 była pierwszym wyborem widzów, zdecydowanie wyprzedzając konkurencję.

Rewelacyjne wyniki wykreowały reality show Jedynki na najpopularniejszy program rozrywkowy w Polsce. O utrzymanie tego prymatu twórcy "Rolnika..." zamierzają ostro zawalczyć w ramach czwartej jego edycji, najprawdopodobniej jesienią 2017 roku. Przygotowania już się rozpoczęły - zgłoszenia do udziału w programie można składać do 31 stycznia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje