Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 2": Kto jest faworytem Ani?

W programie "Rolnik szuka żony 2" trwa zacięta walka o względy rolniczki Ani. Kogo wybierze - Jakuba czy Mariusza? W poniedziałek, 25 października, na oficjalnym fan page'u produkcji na Facebooku pojawił się nieemitowany dotąd fragment odcinka, w którym Łukasz, niedawno odprawiony przez Anię, zdradza, kto jest jej faworytem.

Kuba, Ania i Mariusz - kto zostanie wybrany?

"Do tej pory z całej trójki najbardziej rozczarował mnie Łukasz. To jeszcze trochę taki dzieciak" - wyznała w szóstym odcinku Ania. Choć chłopak pochodzi ze wsi, widać było, że prace gospodarskie nie są jego domeną. Poza tym, różnica wieku także okazała się przeszkodą. Łukasz ma 28 lat, Ania - 36. Rolniczka postanowiła się z nim pożegnać.

"Kobieta potrzebuje silnego ramienia, a ja go u ciebie nie znalazłam. Na tym dniu twój udział w programie się kończy" - powiedziała otwarcie Łukaszowi. Mariusz i Jakub nie kryli zaskoczenia. "Ale chyba będziemy mogli się z nim pożegnać" - zapytali. "Jasne. Teraz będziecie musieli się bardziej starać" - stwierdziła Ania. "Starsza kobieta z młodszym facetem się nie dogada" - skomentował decyzję Ani Jakub.

Reklama

W poniedziałek, 25 października na fan page'u programu na Facebooku pojawił się obszerny fragment, nieemitowany dotąd, z pożegnania Łukasza. Podczas pakowania chłopak przed kamerami nieoczekiwanie przyznał, że wie, kim jest faworyt Ani. Dodał, że spodziewał się tego, iż jako pierwszy opuści dom rolniczki.

"Tak, spodziewałem się tego. Poza tym jest jeden faworyt. Ania co prawda powiedziała mi tak prywatnie, że jeszcze nie dokonała wyboru, ale jakiś pierwszy rzut oka jest... Mam nadzieję, że znajdzie tego najlepszego. Tego jej życzę, bo to wspaniała osoba" - oświadczył.

"Na tyle, na ile poznałem Mariusza mogę powiedzieć, że to byłby dobry kandydat dla Ani. Szczególnie, że oboje mają dzieci. Mariusz jest w takim wieku i na takim etapie życiowym, że byłby dla Ani dobrym i odpowiedzialnym kandydatem. Jak też widzieliśmy, dobrze radzi sobie z różnymi zadaniami, choć ze wsi nie pochodzi. Gdyby tu zamieszkał, poradziłby sobie i pomógł Ani - nie tylko jako wsparcie duchowe, ale także w gospodarstwie" - dodał chłopak.

Jak myślicie, czy Ania już dokonała wyboru? W odcinku siódmym 36-latka zaprosiła na przejażdżkę Jakuba. Mariusz pomyślał wówczas, że to podróż w jedną stronę i że zostanie sam na placu boju. Wbrew nadziejom Mariusza, Kuba wrócił... Mężczyzna nie potrafił ukryć swych emocji i nie chciał rozmawiać z konkurentem. "Nie wiem, może ty byś zareagował inaczej" - powiedział Mariusz.

"Zachowuje się jak nastoletnia dziewczynka, która strzela focha. Myślę, że to zazdrość" - stwierdził Jakub. "Napięta sytuacja zapanowała w domu. Atmosfera się zepsuła" - przyznała Ania. "Mariusz siedzi wkur***ny, zdenerwowany" - dodał Jakub. "Przed wyjazdem myślałam, że jak wrócę, to będę się pakował" - przyznał.

Mariusz powiedział, że bardzo zależy mu na Ani. "Jest zauroczenie, jest miłość" - oświadczył. Co zrobi Ania? Ósmy odcinek programu "Rolnik szuka żony" w najbliższą niedzielę, 1 listopada, w TVP1.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje