Reklama

Roksana Węgiel: Odpadnie dziś z "Dance Dance Dance"?

"Myślę, że ta solówka może zadecydować o naszym pobycie w programie" - mówiła przed występem Roksana Węgiel, która w show TVP2 już dziś zatańczy do przebojów Britney Spears.

"Myślę, że ta solówka może zadecydować o naszym pobycie w programie" - mówiła przed występem Roksana Węgiel, która w show TVP2 już dziś zatańczy do przebojów Britney Spears.
Roksana Węgiel podczas treningu do programu "Dance Dance Dance" /TVP

Przed nami piąty odcinek trzeciej edycji "Dance Dance Dance", w którym jedna z par będzie musiała pożegnać się z programem. Emocje sięgają zenitu, a uczestnikom zaczyna brakować wiary we własne możliwości. Jedną z takich osób jest Roksana Węgiel, która zatańczy solo do dwóch przebojów Britney Spears "Baby One More Time" oraz "Toxic". 

"Wiem, że jesteś młodziutka, ale muszę zobaczyć na scenie Roxy dużo bardziej stanowczą, dużo bardziej drapieżną" - mówił pierwszego dnia nauki nowego układu tanecznego choreograf Tomasz Prządka. 

Reklama

"Ten odcinek będzie dla mnie sprawdzianem osobowości. To jest coś nowego, coś innego, w czym naprawdę nigdy nie miałam okazji się sprawdzić. Niektóre ruchy są dla mnie trochę krępujące" - wyznała Roksana Węgiel.

Z każdym kolejnym dniem spędzonym na sali treningowej nauka szła Roksanie coraz bardziej opornie, co nie umknęło uwadze choreografa. 

"Z Roksaną jest trochę tak, jak wiatr powieje - raz lepiej, raz gorzej. W dalszym ciągu myślimy o krokach, o kolejności. Nie jesteśmy w stanie skupić się na jakości. Pomimo tego, że w poprzednim odcinku w duecie udało się nam zrobić krok do przodu i wyjść trochę bardziej do ludzi, otworzyć się, teraz robimy krok w tył" - wyjaśniał zaniepokojony Tomasz Prządka. 

Sama Roksana także zaczęła mieć coraz więcej obaw...

"Generalnie czasu jest mało i boję się, że nie zdążę zrobić wszystkiego tak, jakbym chciała. Myślę, że ta solówka może zadecydować o naszym pobycie w programie" - wyznała zrezygnowana. 

Czy obawy młodej wokalistki się potwierdzą? Odpowiedź już dziś o 20 w TVP2. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dance Dance Dance | Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy