Reklama

Robert Makłowicz z synami! Jak wyglądają i czym się zajmują?

To nazwisko chyba wszyscy dobrze znają! Robert Makłowicz skradł serca fanów, nie tylko kulinarnymi umiejętnościami, ale także swoją niepowtarzalną osobowością. Kucharz w swoich internetowych nagraniach często wspomina o żonie, mało kto jednak wie, że małżeństwo ma dwójkę synów! Jak wyglądają i czym się zajmują?

Robert Makłowicz

Robert Makłowicz to znany krytyk kulinarny, który swoimi przepisami, umiejętnościami oraz niepowtarzalną osobowością skradł serca fanów w całej Polsce. Mężczyzna do 2020 roku prowadził  swoje programy w telewizji, teraz przeniósł się do sieci, gdzie na swoim kanale na YouTubie publikuje specjalne kulinarno-podróżnicze filmy.

Reklama

Wielbiciele kucharza wiernie śledzą jego aktywności w Internecie. Makłowicz w swoich internetowych publikacjach często wspomina o żonie, mało kto jednak wie, że para ma dwójkę dorosłych synów!

Czytaj więcej! Robert Makłowicz obiektem niewybrednych komentarzy!

Synowie Roberta Makłowicza

Starszy z synów Roberta i Agnieszki Makłowicz, 29-letni Mikołaj skończył prestiżową szkołę w Szwajcarii i poszedł w ślady swojego ojca! Mężczyzna został sommelierem i restauratorem, a w swoim życiu zdążył już pracować w takich miejscach jak Ekwador, Hiszpania, Niemczy czy Czechy. Razem ze swoim ojcem prowadzi także firmę importującą wino.

W 2018 roku Mikołaj Makłowicz wystąpił także w programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN", w którym rozmawiał o zawodzie kelnera w Polsce.

Młodszy syn kulinarnego znawcy, 25-letni Ferdynand - tak jak kiedyś jego ojciec - studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Niedawno dumny ojciec dwóch synów opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie, że swoimi pociechami. Podobni do taty?

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas

RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert Makłowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje