Reklama

Reklama

Robert Kozyra w jury "Mam talent!"

Robert Kozyra, były prezes oraz dyrektor programowy Radia ZET, zastąpi Kubę Wojewódzkiego w jury programu "Mam talent!". Towarzyszyć będą mu dotychczasowe jurorki: Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak.

Prasowe spekulacje dotyczące obsady zwolnionego przez Kubę Wojewódzkiego miejsca w jury "Mam talent!", trwały od czasu jego odejścia do "X-Factora". Wśród potencjalnych następców Wojewódzkiego kolorowa prasa wymieniała m.in. Michała Figurskiego, Pawła Małaszyńskiego oraz Adam "Nergal" Darskiego.

Według "Faktu" to Figurski miał największe szanse na kontrakt. Dziennikarz, podobnie jak Kuba Wojewódzki, znany jest bowiem z ciętej riposty oraz posiada doświadczenie telewizyjne (prowadził m.in. talk-show "Jazda figurowa" w TV4).

O ewentualnym angażu Kozyry Kuba Wojewódzki niezbyt pochlebnie wypowiedział się na niedawno łamach swojej rubryki w "Polityce", krytykując ten pomysł.

Reklama

Informacje o nowym składzie jury "Mam talent!" nie zostały jeszcze potwierdzone przez stację TVN, jednak według portalu Wirtualne Media umowy z jurorami zostały już podpisane.

Jak dowiedział się "Fakt", 43-letni Kozyra będzie otrzymywał aż 15 tysięcy złotych za odcinek show! To oznacza, że po całej edycji jego konto powiększy się o ok. 200 tysięcy złotych. Ale to nie wszystko.

Szefowie TVN zapewnili dziennikarza, że, jeśli dobrze wypadnie w "Mam talent", może liczyć na kolejne propozycje pracy w stacji. Niewykluczone nawet, że dostanie własny program.

Nowy sezon "Mam talent!" pojawi się na antenie jesienią i prawdopodobnie nadal będzie emitowany w soboty o godzinie 20.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy