Reklama

Reklama

Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju miał wypadek

Robert Górski i Przemysław Borkowski opublikowali w sieci zdjęcia z wypadku ich busa, którym podróżowali w okolicach Zielonej Góry. Satyrycy znani z Kabaretu Moralnego Niepokoju mocno przestraszyli swoich fanów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Przemysław Borkowski iRobert Górski

Na instagramowych profilach kabareciarzy pojawiły się kadry, na których możemy zobaczyć skutki wypadku do jakiego doszło w okolicach Zielonej Góry. Artyści przyznali, że bus, którym jechali zderzył się z dzikiem.

''Kabaret vs dzik. Wszyscy przegrali'' - napisał na Instagramie Robert Górski. Swój komentarz do całej sytuacji zamieścił również Przemysław Borkowski: ''Pogłowie dzików w Polsce zmniejszyło się wczoraj o jedną sztukę. Za to ich średnia inteligencja wzrosła...'' .

Pod publikacjami pojawiło się wiele słów od fanów, którzy cieszyli się, że nikomu z Kabaretu Moralnego Niepokoju nic się nie stało, jednak część ubolewała nad zwierzęciem.

Reklama

Okazało się jednak, że wbrew temu, co sugerowały pierwsze relacje kabareciarzy - dzik również przeżył. "Zaczęło się.... Dziki biorą odwet. PS. Wszystkich miłośników dzików uspokajamy, a miłośników łowiectwa ostrzegamy - obejrzał się, fuknął i pobiegł w knieję" - czytamy w komentarzu.

Przeczytaj artykuł na stronach RMF!

Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Robert Górski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje