Reklama

"Rinke za kratami": Rinke Rooyens świadkiem na ślubie w więzieniu

Bez wątpienia tym, co skłania skazanych do zawarcia związku małżeńskiego w więzieniu jest miłość. W 9. odcinku "Rinke za kratami" Rinke Rooyens będzie towarzyszył parze więźniów, Kasi i Damianowi, podczas ceremonii ślubnej za kratami. Co więcej - zostanie świadkiem na ich ślubie!

Bez wątpienia tym, co skłania skazanych do zawarcia związku małżeńskiego w więzieniu jest miłość. W 9. odcinku "Rinke za kratami" Rinke Rooyens będzie towarzyszył parze więźniów, Kasi i Damianowi, podczas ceremonii ślubnej za kratami. Co więcej - zostanie  świadkiem na ich ślubie!
Ślub w programie "Rinke za kratami" /Polsat

Za więziennym murem najtrudniej poradzić sobie z samotnością. Wielu więźniów traci kontakt z rodziną i w zakładzie karnym stara się znaleźć kogoś bliskiego. Skazani poznają się pisząc do siebie listy. - Ja pierwsza przeczytałam, że on mnie kocha - zdradza Kasia. A jeśli skazanym już nie wystarcza pisanie listów i chcą się spotykać, to decydują się na ślub.

- Gdy byłam świadkiem na ślubie u mojej przyjaciółki, to wyobraziłam sobie mój ślub i Damiana. Coś mnie tknęło, żeby mu to napisać. A on mi odpisał, że moje to są wyobrażenia, a jego były marzeniem. Tak zaczął się temat ślubu - powiedziała Kasia w pierwszym odcinku "Rinke za kratami".

W dzisiejszym odcinku Kasia i Damian powiedzą sobie "tak"! Pomimo nietypowego miejsca na ślub, Kasia poczuje się jak prawdziwa panna młoda. Założy białą sukienkę, a koleżanka z celi zostanie jej świadkiem. Zwykle o świadkowanie prosi się członków rodziny lub kogoś z przyjaciół. Niestety rodzina Kasi i Damiana, od początku, nie zamierzała przybyć na uroczystość. Pojawił się problem ze świadkiem dla pana młodego. Kasia szybko znalazła rozwiązanie - poprosiła Rinkego na świadka Damiana, a on podjął się tej roli.

Dziewiąty odcinek "Rinke za kratami" w środę, 4 listopada,, o godz 22.10 w Polsacie.

ReklamaINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rinke za kratami
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy