Reklama

Reklama

"Rezydencja", czyli "Dynastia" po polsku

Świat wielkich pieniędzy, poważnych interesów i luksusu bywa bardzo wciągający. Gdy zajrzymy do niego przez dziurkę od klucza, możemy się jednak zdziwić, że nie jest tak kolorowo jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Będą mogli się o tym przekonać widzowie, obserwując losy rodziny Podhoreckich w najnowszym serialu Jedynki "Rezydencja".

- Jan Podhorecki jest właścicielem imperium kosmetycznego. Posiada wrażliwe sumienie, ale posiada też na tym sumieniu różne grzeszki - ogólnie opisuje swojego bohatera Jerzy Zelnik. Jednym z jego grzechów jest zdrada. Wprawdzie od lat ma tę samą żonę Urszulę (Grażyna Szapołowska), ale już na pierwszy rzut oka można się zorientować, że miłość się wypaliła. Mają trójkę dzieci. Łukasz to frustrat, ciągle zabiegający o miłość ojca i będący pod silnym wpływem matki.

- Wybrał studia na Oksfordzie wbrew sobie, by przypodobać się ojcu. Wcześniej marzył, by zostać lekarzem i pomagać chorym w Afryce - opowiada Sambor Czarnota. Łukasz bardzo zazdrości bratu dobrych relacji z ojcem, co prowadzi do trwałego konfliktu. Marek to typowy lekkoduch. - Nie obnosi się z tym, że ma pieniądze. Jest lubiany i towarzyski. To zupełne przeciwieństwo brata - niewiele zdradza Jan Wieczorkowski. Marek ma tak naprawdę tylko jeden problem: nie może sobie znaleźć dziewczyny, bo boi się, że wszystkie tak naprawdę zainteresowane są tylko jego pieniędzmi.

Reklama

Oczywiście nie przeszkadza mu to spędzać każdej nocy z inną. Jego najbliższym przyjacielem jest młodsza siostra Marysia. Jest to rozwydrzona nastolatka, która uwielbia się bawić. - To taka polska Paris Hilton, która lubi chodzić na imprezy i ciągle pakuje się w kłopoty. Swoim zachowaniem chce zwrócić na siebie uwagę zapracowanych i zajętych rodziców - mówi Klaudia Halejcio.

Tyle zdradzili aktorzy na planie serialu "Rezydencja". Więcej zobaczą widzowie już we wrześniu i jak zapewniają producenci, obraz nie będzie upiększany. Obok drogich samochodów, drogich futer, prywatnych samolotów, jachtów i wszelkiego zbytku, pojawią się zdrady, łzy, domy publiczne i wielkie dramaty. Czyli prawdziwe życie bogaczy, które statystyczny Kowalski może oglądać jedynie w telewizji. Serial "Rezydencja" będzie emitowany w TVP1 od września.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Rezydencja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy