Reklama

Rewiński: Zakaz wstępu do Sejmu

Redakcja satyrycznego programu telewizyjnej Jedynki - "Siara w kuluarach" znalazła się na "czarnej liście" Sejmu. Uznano, że ekipa show Janusza Rewińskiego narusza powagę tej instytucji i wydano jej zakaz wstępu w sejmowe kuluary.

Twórcy programu "Siara w kuluarach" nie mają już kart wstępu do Sejmu. Z tego powodu ostatni odcinek programu nagrywany był przed budynkiem Sejmu.

Reklama

Jak podaje TVP Info, po emisji kilku odcinków show Kancelaria Sejmu zdecydowała, że "sposób realizacji programu i prezentowane w nim treści naruszają powagę Sejmu".

Zakaz wywołał oburzenie wśród niektórych polityków, którzy twierdzą, że reakcja Sejmu może godzić w wolność mediów.

Przypomnijmy, że program "Siara w kuluarach" nadawany jest na antenie TVP1 od 12 września. Jest to podana w rozrywkowej formie cotygodniowa relacja z Sejmu, a raczej z tego, co zaobserwowano w tytułowych kuluarach.

Januszowi Rewińskiemu towarzyszy młoda dziennikarka TVP Info - Joanna Fudala, której to Rewiński, doświadczony, były poseł z ramienia Partii Przyjaciół Piwa, zdradza tajniki sejmowych obrad i sejmowych tajemnic.

Program wzbogacają archiwalia, ilustrujące te sejmowe ciekawostki.

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście aż 193 stacje!

Media2.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: siara | zakażanie | zakazy | zakazane | Sejm RP | show | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje