Reklama

Reklama

Razem schudli. Teraz wygrają milion?

Już w najbliższą sobotę kolejny odcinek teleturnieju "Postaw na milion"! Tym razem swoich sił w rozgrywce spróbują Mateusz i Malwina z Warszawy! O wielkie pieniądze będą walczyć też Maciek i Jerzy z Wrocławia. Trzymajcie za nich kciuki.

Dzięki Malwinie Mateusz schudł aż 27 kilogramów! Razem wygrają milion?

Jako pierwsi milion złotych spróbuje zdobyć świeżo upieczone małżeństwo z Warszawy. Malwina jest z wykształcenia psychoterapeutą. Mateusza poznała w pracy. Była jego trenerką personalną. Pomogła mu schudnąć aż 27 kilogramów! Wtedy Mateusz postanowił ją poderwać. I udało się! Para marzy o wspólnym domu na Żoliborzu i dwójce dzieci. Ciekawe, jak poradzą sobie w programie?

A zaraz potem swój pierwszy milion postarają się zarobić przyjaciele z Wrocławia. Maciek i Jerzy studiują na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Największą pasją tego pierwszego jest survival. Zdradził nam, że jego praca mocno wiąże się z jego hobby. Okazuje się, że Maciek pracuje w firmie eventowej, która organizuje survivalowe biegi z przeszkodami. Jerzy także pracuje przy organizacji podobnych imprez. Jak się okazuje, obaj panowie świetnie łączą pasję z pracą. Można tylko pozazdrościć.

Reklama

Czwarty odcinek XI edycji teleturnieju "Postaw na milion" w najbliższą sobotę, 26 marca, o godzinie 19:05 w TVP2.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Postaw na milion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje