Reklama

Razem nie tylko w życiu

Przemysław Sadowski jest czuły i troskliwy, choć wydaje się zawadiaką. Agnieszka Warchulska to silna i niezależna kobieta. Tworzą zgraną parę.

To była wielka fascynacja od pierwszego wejrzenia. Spotkali się w 1999 roku na planie serialu "Pierwszy milion", gdzie grali kochanków. Wspólne spacery, spotkania przy kawie uświadomiły im, że są dla siebie stworzeni.

Reklama

Choć minęło już sporo lat, ciągle tak myślą. Zapytana o nałogi, Warchulska odpowiada: - Mój mąż. Co mówi Sadowski? - Moja żona.

- Miłość to jedyna wartość, która, dzielona, mnoży się - twierdzi aktorka. - Tego uczucia nigdy nie zabraknie na świecie - dodaje z przekonaniem.

Co jeszcze jest dla nich najważniejsze? Dzieci. - Wiem, że poza szczęściem przynoszą obowiązki, do nich dostosowuje się harmonogram dnia. Ale dziecko otwiera oczy na wiele spraw, uwrażliwia. Jestem bardzo szczęśliwym ojcem - zwierza się Sadowski.

Przyjęli zasadę, że nie grają razem. Jego oglądaliśmy w serialu "Samo życie", a ostatnio jako Stefana w "Ja to mam szczęście!". Po udziale w "Tańcu z gwiazdami" okrzyknięto go polskim Richardem Gere'em, paparazzi nie dawali mu spokoju. Warchulską wszyscy fani "M jak miłość" pamiętają jako Alicję Schmidt, właścicielkę przetwórni i pubu w Grabinie.

W 2010 roku jednak zagrali razem małżeństwo w filmie "7 minut". Teraz ponownie zobaczymy ich w jednym serialu - "Na krawędzi".

Będą pracować w tym samym komisariacie, ale nie tworzą pary. Jej bohaterka to żona Tomka (Marek Bukowski), przystojnego oficera policji. Sadowski zagra Andrzeja, policjanta z grupy Tomka. To nie są główne role, więc oboje znajdą czas, by zajmować się dziećmi.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: życia | żyja | zycie | Życie | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje