Reklama

Reklama

"Pytanie na śniadanie" wraca po wakacyjnej przerwie

W poniedziałek, 11 sierpnia, po wakacyjnym sobotnim wydaniu, na Antenę TVP2 powraca poranny program "Pytanie na śniadanie". Będzie gościć w domach telewidzów od poniedziałku do soboty w godz. 8 - 11. Program zobaczymy jeszcze w wakacyjnej odsłonie.

Widzów czeka sporo niespodzianek. Program reklamuje spotkania z gwiazdami z pierwszych stron gazet, a także prezentację bohaterów nowych seriali TVP i ich nieznanych pasji. Po raz pierwszy do studia "Pytania na śniadanie" zawita aktor Andrzej Grabowski z bratem Mikołajem. Emilia Komarnicka - gwiazda "Na dobre i na złe" i "Rancza" opowie o swoich przygodach na Korsyce. Tylko w 'Pytaniu na śniadanie" pojawi się w sierpniu nowa prowadząca "The Voice of Poland" Magdalena Mielcarz.

W studio "PnŚ" gościć będą również bohaterowie nowego serialu komediowo-obyczajowego TVP2 "O mnie się nie martw". Główną rolę gra w nim Joanna Kulig. Premiera nowości TVP2 już w piątek, 5 września.

Reklama

Ekipa "Pytania na śniadanie" w sierpniu zabierze widzów w podróż po Polsce i świecie, rekomendując jakie książki przeczytać latem i na jakie filmy i koncerty warto pójść do kina.

"Pytanie na śniadanie" nie zapomni także o mamach i kobietach w ciąży. W nowych odcinkach niezmiennie poruszane będą tematy dotyczące zdrowia, mody i urody.

"Pytanie na śniadanie" to ceniony i najdłużej nadawany magazyn telewizji śniadaniowej. Program jest obecny na antenie TVP2 od 2002 r., prezentowany codziennie od poniedziałku do soboty w godz. 8 - 11.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy