"Pytanie na śniadanie": Smacznie, zdrowo i sportowo

Będzie się działo - również w telewizji śniadaniowej. Nowe twarze i starzy znajomi z małego ekranu zachęcą nas m.in. do trenowania, gotowania i malowania się jak gwiazdy.

Barbara Kurdej-Szatan, Kamila Szczawińska, Beata Pawlikowska, David Gaboriaud i Mikołaj Roznerski - to gwiazdy wiosennej odsłony "Pytania na śniadanie". W programie zobaczymy siedem nowych cykli, nie zabraknie też sprawdzonych pozycji, jak "Piękni i zdrowi po czterdziestce" Marioli Bojarskiej oraz "Czerwonego dywanu" Pauliny Drażby i Katarzyny Burzyńskiej.

Reklama

Słynna blondynka i aktorka Teatru Roma Barbara Kurdej-Szatan będzie miała okazję sprawdzić się w ciekawej roli. Jako agentka od zadań specjalnych wcieli się w różne postaci, a towarzysząca jej ukryta kamera uchwyci śmieszne i niekonwencjonalne reakcje widzów.

- Moją misją jest testowanie zachowań Polaków w przeróżnych sytuacjach. Zobaczymy, jak flirtujemy, w jaki sposób się bawimy, spędzamy wolny czas, czy pracujemy - tłumaczy z uśmiechem.

- Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Dlatego postaram się pokazać, że łączenie obowiązków mamy i żony ze swoimi pasjami i zainteresowaniami nie jest specjalnie trudne. Wszystko zależy od dobrej organizacji - przekonuje natomiast modelka Kamila Szczawińska, która w każdy poniedziałek opowie, jak pogodzić wiele życiowych ról i nie zagubić się w natłoku obowiązków.

Sobota zaś należeć będzie do Mikołaja Roznerskiego, który nie tylko zdradzi, w jaki sposób trenować i utrzymać dobrą formę, lecz udowodni, że nie każdy trening wymaga kosztownych urządzeń, w niektórych przypadkach wystarczy bowiem odrobina zapału!

- Ćwiczę głównie w plenerze: w parku, w lesie, na ulicy. Dlatego w cyklu "Tylko dla twardzieli" zaproponuję wykorzystanie przestrzeni publicznej - mówi aktor.

Twórcy "Pytania na śniadanie" przygotowali też coś dla smakoszy. Mieszkający od pięciu lat w Polsce David Gaboriaud w "Piątkowej kuchni" zaproponuje proste przepisy na smaczne dania i opowie, jak delektować się jedzeniem, Beata Pawlikowska w cyklu "W dżungli zdrowia" podzieli się zaś przepisami inspirowanymi podróżami do egzotycznych zakątków świata oraz zdradzi, jak się odżywiać, by mieć dużo pozytywnej energii i nie chorować.

- Organizm jest genialnie zaprogramowany. Sam się doskonale leczy, naprawia i regeneruje, oczywiście pod warunkiem, że mu się to umożliwi. Wszystko, co jemy, ma wpływ na to, jak funkcjonuje nasz organizm. Znam to z własnego życia, bo przetestowałam to na sobie - mówi podróżniczka, dziennikarka i pisarka.

Wiosną poznamy też wizażystkę gwiazd Agnieszkę Chełmońską oraz stylistę fryzur i kreatora peruk Kajetana Górkę. - W każdy czwartek przyjrzymy się gwiazdom, poznamy ich triki, pokażemy, jak krok po kroku wykonać makijaż i uczesanie osób z pierwszych stron gazet. Nasi eksperci udowodnią, że trendy, które obowiązują na czerwonym dywanie, bez problemu może stosować każda z kobiet - zdradza Paulina Drażba, prowadząca nowy cykl "Fryzury i makijaże gwiazd dla każdej z Was".

KRAS

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje