Reklama

Reklama

"Pytanie na śniadanie" ma nową szefową

Portal Wirtualnemedia.pl informuje, że od sierpnia nową szefową "Pytania na śniadanie" będzie Aleksandra Zawłocka. Zastąpi na stanowisku pomysłodawczynię programu Bernardettę Bieszczanin.

Ekipa "Pytania na śniadanie"

Aleksandra Zawłocka jest absolwentką polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Zanim w 2006 roku związała się z TVP, współpracowała z wieloma prasowymi tytułami, m.in. "Super Expressem", "Wprost" czy "Rzeczpospolitą".

W przeszłości stała na czele TVP Warszawa oraz Agencji Informacji TVP.

Pomysłodawczyni "Pytania na śniadanie" - Bernadetta Bieszczanin - przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim. Była jedną z osób, które w 2002 roku stworzyły od podstaw format śniadaniówki TVP2.

Przypomnijmy, że w tym roku "Pytanie na śniadanie" emitowane jest również w wakacje.  Do tej pory śniadaniówka TVP2 miała co roku wakacyjną przerwę. Do ramówki wracała we wrześniu.

Reklama

Wakacyjna pora emisji nie uległa zmianie.Od poniedziałku do piątku możemy oglądać "PnŚ" w godz. 8-10.55. W soboty program rozpocznie się o godz. 7.30.

30 kwietnia do grona prowadzących "Pytanie na śniadanie" dołączyła Aleksandra Rosiak, która stworzyła duet z Łukaszem Nowickim.


 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pytanie na śniadanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje