Reklama

"Pytanie na śniadanie" bez Rozenka i Chincz

Jacek Rozenek i Urszula Chincz nie poprowadzą już jesienią "Pytania na śniadanie" w telewizyjnej Dwójce. TVP2 przygotowuje duże zmiany w formule programu.

Jesienią zmniejszy się liczba gospodarzy "Pytania na śniadanie". Prowadzącymi przestaną być aktor Jacek Rozenek i dziennikarka Urszula Chincz, córka nieżyjącego Andrzej Turskiego - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

Reklama

Od nowego sezonu program poprowadzą cztery pary. Według nieoficjalnych informacji, mają to być: Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Anna Popek i Michał Olszański, Iwona Radziszewska i Łukasz Nowicki oraz Monika Zamachowska i Tomasz Wolny.

Jacek Rozenek pracował dotychczas w duecie z Iwoną Radziszewską, a Urszula Chincz prowadziła poranny program z Tomaszem Kammelem.

Dlaczego akurat te dwie osoby zostały odsunięte, nie wiadomo. W przypadku Chincz jest to o tyle zaskakujące, że jej duet z Kammelem był jednym z najbardziej lubianych przez widzów.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, Urszula Chincz nie opuszcza całkowicie porannego magazynu Dwójki. Podobno dziennikarka otrzymała od kierownictwa TVP2 propozycję "prowadzenia wywiadów, cykli czy relacji na żywo".

Kolejną zmianą w porannym programie ma być to, że pary będą pojawiały się na antenie dwa dni z rzędu. TVP na razie oficjalnie nie wypowiada się na temat zmian w porannym magazynie Dwójki.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL/Wirtualnemedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TVP2 | jacek | Jacek Rozenek | Urszula Chincz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje