Reklama

Reklama

"Pudzian" w obsadzie dubbingu

Mariusz Pudzianowski, mistrz świata strongmen, zawodnik MMA i gwiazdor wagi ciężkiej show-biznesu, stanie w szranki w zupełnie nowej dyscyplinie, debiutując w dubbingu komedii animowanej "Ryś i spółka", która wejdzie na ekrany polskich kin już 30 lipca.

Popularny "Pudzian" użyczy głosu Dużemu - poczciwemu osiłkowi na usługach myśliwego Warczaka (Artur Dziurman).

U Dużego wielka siła idzie w parze z wielkim talentem do psucia wszystkich pomysłów bossa, co prowadzi do serii zabawnych perturbacji.

Wyprodukowana przez Antonio Banderasa komedia "Ryś i spółka" to przygodowa opowieść o pechowym rysiu Ryszardzie (Marcin Hycnar), który nigdy nie traci humoru dzięki oddanej grupie przyjaciół.

W każdej opresji wspierają go: mistrz kamuflażu Leon Kameleon, dzielna koza Beata, specjalista od misji niemożliwych kret Krecik oraz odlotowa jastrzębica Olga.

Reklama

Ryś i jego przebojowa spółka spróbują stawić czoło podstępnemu porywaczowi zwierząt - Warczakowi i udowodnić światu, że wszystkie Ryśki to fajne futrzaki!

Już 30 lipca wszyscy przekonają się, czy Dominator - najsilniejszy człowiek świata - zdominuje też branżę dubbingową. Pudzian już teraz ostrzega Ryśka, że tanio skóry nie sprzeda!

Zobacz zwiastun "Rysia i spólki":

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy