Reklama

Przystanek Woodstock w TVP

Koncerty, które odbędą się w najbliższy weekend na Przystanku Woodstock, emitowane będą przez cały sierpień na antenie TVP2. Widzowie usłyszą i zobaczą m.in. występy Gooral & Mazowsze, Happysad oraz Enter Shikari.

Przystanek Woodstock, który trwać będzie od 1 do 3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą, odbędzie się już po raz 19. TVP2 będzie tam przez cały weekend, by w każdą sobotę sierpnia przypominać widzom koncerty i ich wyjątkową atmosferę.

Reklama

Jako pierwszy będzie można zobaczyć projekt muzyczny "Gooral & Mazowsze", koncert którego wyemitowany zostanie już 3 sierpnia.

"Gooral & Mazowsze" to połączenie Zespołu Pieśni i Tańca "Mazowsze" z wizją muzyczną Goorala, opartą na muzyce elektronicznej oraz gatunkach takich jak electro-house, dubstep czy drum and bass. Widzowie usłyszą w nowych aranżacjach m.in. takie utwory jak "Kukułeczka", "W zielonym gaiku" czy "Furman".

Sobota, 10 sierpnia, to koncert brytyjskiej grupy Enter Shikari. Zespół ten prezentuje muzykę posthardcore, która wywodzi się z muzyki elektronicznej. Grupa Enter Shikari uznawana jest w Wielkiej Brytanii za jedną z najlepszych kapel grających na żywo.

24 sierpnia będzie przypomnieniem koncertu Emira Kusturicy & The No Smoking Orchestra. Miłośnicy filmu mogą się nieco zdziwić, bowiem Kustirica znany jest przede wszystkim jako reżyser. Jednak tym razem wcieli się w rolę gitarzysty i wraz z zespołem The No Smoking Orchestra wykona m.in. takie utwory jak "Kalashnikov", "Mesecina" czy "Ederlezi" oraz "Ausencia", znane polskiej publiczności z płyty Kayah & Bregovic.

Ostatnia sobota sierpnia to koncert grupy Happysad, która uważana jest za jedną z najważniejszych w historii polskiego rocka. Na tegorocznym Przystanku Woodstock grupa pojawi się, aby odebrać statuetkę Złotego Bączka za najlepszy koncert 2012 roku i zaśpiewać razem z publicznością swój największy przebój "Zanim pójdę".

Tegoroczny Przystanek Woodstock rozpocznie się już 1 sierpnia. Organizatorzy spodziewają się około półmilionowej publiczności.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Portal INTERIA.PL jest patronem medialnym Przystanku Woodstock 2013.

Czytaj także:

Pobierz szczegółowy informator Przystanku Woodstock 2013!

Jacy jesteśmy? Polacy sami o sobie na 19. Przystanku Woodstock

Przystanek Woodstock 2013 - zobacz nasz raport specjalny!

Sprawdź nasz festiwalowy przewodnik!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: cały | Gooral | Enter Shikari

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje