Reklama

"Przyjaciółki" znów razem

W warszawskiej restauracji Belvedere odbyła się konferencja prasowa będąca zapowiedzią kolejnej serii "Przyjaciółek". Na konferencję, którą prowadziła Agnieszka Popielewicz, stawiły się wszystkie bohaterki popularnego serialu.

Losy Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Zuzy (Anita Sokołowska) i Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer) z zapartym tchem śledziła polska publiczność. Miliony widzów już od pierwszego wejrzenia pokochały serialowe przyjaciółki. Ich problemy, troski dnia codziennego są na tyle prawdziwe, że można się w nich przejrzeć jak w zwierciadle. Oczywiście są i miłe, wzruszające chwile, a pikanterii dostarczają wątki miłosne.

Reklama

- Lubię Patrycję, jest dziewczyną, z którą mogłabym się chętnie zaprzyjaźnić. Obie lubimy ludzi, dużo się śmiejemy i mamy podobny temperament, spontaniczność, która jest czasem naiwna - powiedziała Joanna Liszowska.

Zdrada, uzależnienie i kłopoty wychowawcze sprawiły, że z kolei Anka znalazła się na samym dnie. - Na etapie zdjęć próbnych wszystkie role wydawały mi się świetnie napisane. Dziś nie oddałabym swojej Anki nikomu. Moja bohaterka wreszcie stanie na nogi, odzyska pewność siebie i rozpocznie nowy etap w swoim życiu - dodała Magdalena Stużyńska-Brauer.

Wątek Zuzy, granej przez Anitę Sokołowską, również dostarczy widzom porządnej dawki emocji. - Po raz pierwszy w życiu mojej bohaterki pojawia się konkurencja w postaci kobiety. Dotychczas rywalizowałam głównie z mężczyznami. Teraz czeka mnie konflikt z kobietą - skomentowała Anita Sokołowska.

Małgorzata Socha przyznała, że rola Ingi w dalszym ciągu stanowi dla niej wyzwanie. Dotychczas aktorka grała repertuar komediowy, rola Ingi wymaga od niej czegoś zupełnie innego. - Od czterech sezonów prawdziwym wyzwaniem był dla mnie romantyzm Ingi. W moim zawodzie jest to miła odskocznia- dodała Małgorzata Socha.

Największą niespodzianką jest obecność Katarzyny Zielińskiej, która wcieli się w postać czarnego charakteru i nieźle namiesza w życiu zawodowym Zuzy. Co wydarzy się u serialowych przyjaciółek? O tym przekonamy się już we wrześniu na antenie Polsatu.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje