"Przyjaciółki": Romanse to specjalność Ingi

Małgorzata Socha bardzo lubi swoją bohaterkę Ingę. Sama jest kobietą spełnioną, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Ostatnio potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka.

Małgorzata Socha na wiosennej ramówce Polsatu (2018)

Wierzy w miłość, jest piękna i niezależna. Nie ułożyła sobie jednak życia u boku jednego mężczyzny. Teraz o serce Ingi z serialu "Przyjaciółki" po raz kolejny walczy jej były mąż Andrzej. Czy po latach para wróci do siebie?

Reklama

Romanse to jej specjalność. W tym sezonie w życiu uczuciowym Ingi (Małgorzata Socha) szykuje się kolejne trzęsienie ziemi. Po rozstaniu z Robertem (Krzysztof Wieszczek), ojcem jej drugiej córeczki, Inga znów zaczęła spotykać się z Andrzejem (Adam Adamonis). Początkowo wyglądało to na przelotny romans. Wszystko jednak wskazuje na to, że Gruszewscy do siebie wrócą.

W poszukiwaniu miłości

Poznaliśmy ich w pierwszym odcinku serialu, kiedy Andrzej oznajmił Indze, że... odchodzi do innej kobiety. Zdrada męża zakończyła się rozwodem. Gruszewska zaczęła nowe życie.

Tuż po rozstaniu z Andrzejem, na spotkaniu klasowym spotkała się z licealną miłością Rafałem (Michał Rolnicki). Mimo upływu lat, wrażliwy weterynarz wciąż był w niej zakochany. Niestety, jej serce mocniej biło na widok Piotra (Mariusz Zaniewski). Płomienne uczucie szybko się wypaliło, kiedy Inga odkryła, że ukochany oszukał ją w sprawie śmierci żony, która, jak się okazało, żyje.

Na początku trzeciego sezonu "Przyjaciółek" poznaliśmy Szymona, mieszkającego po sąsiedzku stomatologa. Początkowo reagowali na siebie jak... ogień i woda. Ale kto się czubi, ten się lubi. Po pewnym czasie nie mogli bez siebie żyć. Były nawet zaręczyny. Zdrada narzeczonego przekreśliła ich wspólne plany. A potem pojawił się Robert (Krzysztof Wieszczek)...

Namiętność po latach

Związek z Robertem się rozpadł, a na horyzoncie znów pojawił się Gruszewski. Dzisiaj oboje są dojrzalsi i bogatsi o nowe doświadczenia. Nie ułożyli też sobie życia u boku kogoś innego. Z czasem stali się przyjaciółmi. Mają przecież córkę Hanię (Pola Figurska), którą bardzo kochają. Na początku tego sezonu byli małżonkowie wylądowali w łóżku. Potem dwukrotnie poszli razem do kina.

W czwartkowym odcinku (emisja w Polsacie 29 marca) Inga zaprosi Andrzeja do swojego domu. Niespodziewanie rodziców nakryje Hania, która wcześniej wróci od koleżanki. Czy Gruszewscy znów będą rodziną?

MJ

Dowiedz się więcej na temat: serial Przyjaciółki | Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje