Reklama

Reklama

"Przyjaciółki": Romanse to specjalność Ingi

Małgorzata Socha bardzo lubi swoją bohaterkę Ingę. Sama jest kobietą spełnioną, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Ostatnio potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka.

Małgorzata Socha na wiosennej ramówce Polsatu (2018)

Wierzy w miłość, jest piękna i niezależna. Nie ułożyła sobie jednak życia u boku jednego mężczyzny. Teraz o serce Ingi z serialu "Przyjaciółki" po raz kolejny walczy jej były mąż Andrzej. Czy po latach para wróci do siebie?

Romanse to jej specjalność. W tym sezonie w życiu uczuciowym Ingi (Małgorzata Socha) szykuje się kolejne trzęsienie ziemi. Po rozstaniu z Robertem (Krzysztof Wieszczek), ojcem jej drugiej córeczki, Inga znów zaczęła spotykać się z Andrzejem (Adam Adamonis). Początkowo wyglądało to na przelotny romans. Wszystko jednak wskazuje na to, że Gruszewscy do siebie wrócą.

Reklama

W poszukiwaniu miłości

Poznaliśmy ich w pierwszym odcinku serialu, kiedy Andrzej oznajmił Indze, że... odchodzi do innej kobiety. Zdrada męża zakończyła się rozwodem. Gruszewska zaczęła nowe życie.

Tuż po rozstaniu z Andrzejem, na spotkaniu klasowym spotkała się z licealną miłością Rafałem (Michał Rolnicki). Mimo upływu lat, wrażliwy weterynarz wciąż był w niej zakochany. Niestety, jej serce mocniej biło na widok Piotra (Mariusz Zaniewski). Płomienne uczucie szybko się wypaliło, kiedy Inga odkryła, że ukochany oszukał ją w sprawie śmierci żony, która, jak się okazało, żyje.

Na początku trzeciego sezonu "Przyjaciółek" poznaliśmy Szymona, mieszkającego po sąsiedzku stomatologa. Początkowo reagowali na siebie jak... ogień i woda. Ale kto się czubi, ten się lubi. Po pewnym czasie nie mogli bez siebie żyć. Były nawet zaręczyny. Zdrada narzeczonego przekreśliła ich wspólne plany. A potem pojawił się Robert (Krzysztof Wieszczek)...

Namiętność po latach

Związek z Robertem się rozpadł, a na horyzoncie znów pojawił się Gruszewski. Dzisiaj oboje są dojrzalsi i bogatsi o nowe doświadczenia. Nie ułożyli też sobie życia u boku kogoś innego. Z czasem stali się przyjaciółmi. Mają przecież córkę Hanię (Pola Figurska), którą bardzo kochają. Na początku tego sezonu byli małżonkowie wylądowali w łóżku. Potem dwukrotnie poszli razem do kina.

W czwartkowym odcinku (emisja w Polsacie 29 marca) Inga zaprosi Andrzeja do swojego domu. Niespodziewanie rodziców nakryje Hania, która wcześniej wróci od koleżanki. Czy Gruszewscy znów będą rodziną?

MJ

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje