Reklama

"Przyjaciółki": Liszowska o karierze

- Nie wyobrażam sobie życia bez moich maluszków. Zawsze chciałam mieć męża i dzieci. Może dla nich nawet zakończyć karierę - przyznaje Joanna Liszowska, gwiazda "Przyjaciółek". Chcecie wiedzieć, co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu?

Joanna Liszowska, która wciela się w rolę bezpłodnej Patrycji w serialu "Przyjaciółki", doskonale rozumie uczucia swojej bohaterki.

Reklama

- Jestem w stanie zrozumieć kobiety, które ze wszelką determinacją dążą do tego celu, bo wiem, jaki to cel. Życie Patrycji układa się odwrotnie do mojego. Miałyśmy podobne marzenia, ale ja mam więcej szczęścia, bo moje się spełniły - powiedziała aktorka, która we wrześniu ponownie została mamą - urodziła drugą córkę Stellę.

- Nie wyobrażam sobie teraz życia bez moich maluszków. Moim naturalnym pragnieniem zawsze było posiadanie rodziny: męża i dzieci - wyznała szczerze Joanna Liszowska w magazynie "Gwiazdy".

Czy to oznacza, że Joanna myśli o całkowitym poświeceniu się rodzinie?

- Nie myślę o zakończeniu kariery. Ale gdybym poczuła, że będę wtedy szczęśliwsza i moje dzieci byłby szczęśliwsze, to tak by się stało - dodała.

Joannę Liszowską można oglądać w każdy czwartek w serialu "Przyjaciółki" w Polsacie.

W drugim odcinku serialu (13 marca) Inga (Małgorzata Socha) wciąż szuka pracy. Jej rozmowę telefoniczną w sklepie podsłuchuje pewien mężczyzna, który niespodziewanie oferuje kobiecie pracę. Wymieniają się numerami telefonów. Po pewnym czasie Inga zaczyna odbierać dziwne telefony. Dzwonią mężczyźni, którzy mówią do niej: "Laleczko! Koteczku". Inga jest w szoku...

Z kolei Zuza (Anita Sokołowska) i Wojtek (Lesław Żurek) wybiorą się na imprezę służbową. Niestety tam Wojtek spotka się z Adamem (Mateusz Grydlik). Wymiana zdań będzie gorąca, a konsekwencje dla Zuzy bardzo przykre. Jak Wojtek zareaguje na rewelacje wygłaszane przez Adama? Czy Zuza przekona Wojtka do prawdziwości swoich uczuć?

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Wygraj trzeci sezon

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: życia | Joanna Liszowska | Przyjaciółki | liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama