Reklama

"Przyjaciółki": Gwiazda serialu ma koronawirusa

Jak podaje serwis Gala.pl, aktorka Małgorzata Socha jest zakażona wirusem COVID-19. Informacji nie potwierdza na razie produkcja serialu "Przyjaciółki".

Na razie przerwano zdjęcia na planie "Przyjaciółek"

Serwis Rp.pl opublikował wiadomość, jaką dostali członkowie ekipy "Przyjaciółek". "Z przykrością informuję, że w sobotę 11.07.2020 otrzymałem informacje o pozytywnym przypadku COVID-19 potwierdzone przez jedną z aktorek naszego serialu oraz jej agenta. W związku z tym ogłaszam zawieszenie zdjęć do serialu 'Przyjaciółki' od dnia 13.07.2020 do momentu wyjaśnienia sytuacji epidemiologicznej w naszej ekipie" - czytamy w informacji.

Reklama

Gala.pl donosi, że zakażoną aktorką jest Małgorzata Socha. Aktorka i producent serialu nie komentują tych doniesień.

Testom na koronawirusa została poddana cała, niespełna stuosobowa ekipa serialu. Obecnie czekają oni na wyniki.

"Na razie plan zawieszono do końca tygodnia. Wszyscy, którzy pracują w 'Przyjaciółkach', muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa. W czwartek powinniśmy już wiedzieć, czy ktoś zaraził się od naszej gwiazdy, kiedy i w jakim składzie ewentualnie będziemy mogli wrócić na plan" - czytamy na łamach "Faktu" wypowiedź osoby z produkcji.

Zaniepokojony całą sytuacją jest reżyser serialu Grzegorz Kuczeriszka. Czując się odpowiedzialnym za całą ekipę, w ostrych słowach skomentował zaistniałą sytuację.

"Na razie wszyscy jesteśmy przerażeni. Wciąż panuje pandemia, a mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają... Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność. Że nie będziemy w tym czasie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa" - powiedział portalowi Rp.pl Kuczeriszka.

Zdjęcia do 16. sezonu "Przyjaciółek" trwają od początku czerwca. Emisja premierowego sezonu została zaplanowana została na jesień 2020. Zdjęcia do produkcji wznowiono na początku czerwca. "Przyjaciółki" ogląda w Polsacie średnio 1,44 mln widzów.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki | Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje