Reklama

"Przyjaciółki": Będzie się działo!

Wojtek (Lesław Żurek) wybierze się z Zuzą (Anita Sokołowska) na randkę. Patrycja (Joanna Liszowska) zajmie się przygotowaniami do ślubu. Anka (Magda Stużyńska) postanowi odświeżyć relacje ze swoim mężem Pawłem (Bartek Kasprzykowski), którego Inga (Małgorzata Socha) nakryje na zdradzie żony. Oto, co będzie się działo w 10. odcinku serialu "Przyjaciółki".

Zuza i Wojtek - romans trwa!

Reklama

Wojtek (Lesław Żurek) wybierze się z Zuzą (Anita Sokołowska) na randkę. Na spotkaniu Wojtek będzie komplementował ją mówiąc, że byłaby wspaniałą matką. Przyznaje, że usłyszał plotki z jej pracy, mówi, że nie ma nic przeciwko dzieciom, czym irytuje Zuzę. Czy Zuza zakończy znajomość?

Liszowska narzeka na brak magii w związku!

Patrycja (Joanna Liszowska) zajmie się przygotowaniami do ślubu. Niestety podczas rozmowy o weselu wychodzi na jaw, że narzeczeni mają inne wyobrażenie o uroczystości. Patrycja jest zawiedziona postawą przyszłego męża. Tymczasem Michał (Marcin Rogacewicz) zabiera Patrycję do sklepu jubilerskiego. Wybór pierścionka tylko utwierdza ją w przekonaniu, że zachowanie narzeczonego jest zupełnie pozbawione magicznego i romantycznego charakteru, których oczekiwała przy tak wyjątkowej okazji. Co zdecyduje Patrycja? Czy ich związek przetrwa?

Kobieta wyzna Przyjaciółkom, że inaczej wyobrażała sobie oświadczyny Michała (Marcin Rogacewicz). Tymczasem Anka (Magda Stużyńska) stara się żartobliwie przestrzec przed rutyną w związku z długim stażem małżeńskim. Zuza i Patrycja domyślają się, że to wyznanie to coś więcej niż żart... Czy Anka zaczyna podejrzewać, że w jej małżeństwie nie dzieje się najlepiej?

Czy Socha nakryje Kasprzykowskiego na zdradzie?

Inga (Małgorzata Socha) przypadkowo zauważa Ewę (Gabriela Oberbek) wchodzącą do hotelu. Okazuje się, że kobieta ma tam randkę z żonatym mężczyzną. Niczego nieświadoma Inga przestrzega Ewę przed takim romansem i radzi by nie angażowała się uczuciowo. Tymczasem do hotelu przyjeżdża Paweł (Bartek Kasprzykowski). Czy Inga zorientuje się z kim spotyka się Ewa? Czy wyjdzie na jaw, że Paweł zdradza Ankę (Magdalena Stużyńska)?

Tymczasem Anka (Magda Stużyńska) chce odświeżyć relacje ze swoim mężem Pawłem (Bartek Kasprzykowski). Planuje romantyczny wieczór. Wstępuje nawet do sklepu z bielizną. Niestety spontaniczne spotkanie Anki z mężem, kończy przypadkowe zniszczenie dokumentów służbowych Pawła. Anka wyrzuca Pawłowi, że kompletnie zgubił proporcje między pracą a domem... Czy małżonkowie dojdą w końcu do porozumienia? A może uczucie między nimi zupełnie się wypaliło...

Kolejny odcinek serialu "Przyjaciółki" już w czwartek, 8 listopada, o godz. 22:00 w Polsacie!

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: liszowska | socha | wojtek | przyjaciółka | Magda Stużyńska | Co będzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje