Reklama

"Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.

W programie "Przygarnij mnie" będziemy obserwować rodzącą się więź między uczestnikami i ich nowymi podopiecznymi, a także dowiemy się co zrobić, aby zwierzaki, które jeszcze do niedawna były zamknięte w klatkach, mogły poradzić sobie z traumami i zacząć żyć pełnią szczęścia.

Reklama

Na adopcję psów ze schroniska zdecydowali się: Agnieszka Włodarczyk, Marcelina Zawadzka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Rafał Mroczek, Leszek Stanek, Dawid Zawadzki oraz Kamil Nosel.

Warto dodać, że każdy uczestnik programu musiał przejść standardową procedurę adopcji, a na planie byli obecni lekarz weterynarii oraz specjalistka behawiorystka, którzy dbali o to, aby podczas nagrań zwierzaki miały zapewniony jak najlepszy komfort.

Program "Przygarnij mnie" prowadzi Marzena Rogalska, a w jury, które będzie oceniało postępy socjalizacji psów zobaczymy Sylwestra Wardęgę, Olgę Frycz i Michała Olszańskiego.

Krótkie info o adoptowanych psiakach:

Lord Vader, dla przyjaciół Zębuszek, został przyjacielem Leszka Stanka. Jest młodym psiakiem z wadą genetyczną - nie ma górnej wargi. Dzięki swojemu niezwykłemu wyglądowi zyskuje ogromną sympatię. Uwielbia towarzystwo innych psów, gdyż bardzo tęskni za swoim braciszkiem, który wcześniej znalazł dom. Pieski zostały znalezione na jednym z warszawskich podwórek. Przebywały w schronisku od 10 stycznia 2015 roku. Lord Vader doskonale reaguje na dorosłych i dzieci. Jak każdy młody psiak chętnie bawi się różnymi zabawkami, choć bardziej ceni sobie kontakt z Leszkiem. Szybko się uczy i reaguje na jego polecenia.

Tośka znalazła nowy dom u Agnieszki Włodarczyk. Suczka mieszkała w lesie i opiekowała się 3 szczeniakami. Ponad lata temu błąkającego się po lesie psa znalazły dziewczyny pracujące w schronisku i zabrały ze sobą. W schronisku wykarmiła kolejne szczeniaki. Początkowo była delikatnie wycofana, zachowywała dystans. Stopniowo otwiera się na ludzi i inne zwierzaki, jest pozytywnie nastawiona. Chętnie wykonuje komendy, zabawa sprawia jej radość. Ma znakomity kontakt z Agnieszką. Jest pieszczochem. W nowym domu mieszka dodatkowo z 2 kotami i pieskiem.

Brego dołączył do rodziny Dawida Zawadzkiego. Przebywał w schronisku od 27 grudnia 2014 roku. Pies jest młody, energiczny, wesoły. Znał już podstawy szkolenia - komendy "siad", "waruj" i "zostaw". Na ludzi reaguje bardzo przyjaźnie, na inne psy nieco mniej, ale jest bardzo posłuszny. Szybko się uczy, jest bardzo mądry. Lubi zabawę, szczególnie z piłką. Ma dobry kontakt z Dawidem. W nowym domu mieszka z trzema starszymi pieskami (5 lat, 5 lat, 10 lat).

Abi zamieszkała z Marceliną Zawadzką. Jest niezwykłej urody suczką o pięknych, błękitnych oczach. Ma 5 lat. W schronisku przebywała od 24 grudnia 2014 roku. Została przywieziona przez straż miejską, błąkała się po jednej z warszawskich ulic. Jest spokojna, zrównoważona i jednocześnie bardzo czujna. Lubi ludzi i inne psy, ale musi mieć chwilę na to, żeby oswoić się z nowym otoczeniem. Ma silny charakter, często lubi dominować. Jest oddana nowej Pani, ale w stosunku do innych początkowo zachowuje dystans. W nowym domu mieszka z kotem.

Dżunior został przyjacielem Kamila Nosela. Piesek ma niespełna rok, wiec jest jeszcze dużym szczeniakiem. W schronisku przebywał od 27 grudnia 2014 roku. Jest bardzo zabawny i ruchliwy. Uwielbia wszystko i wszystkich. Przepada za kontaktem, zabawą z innymi psiakami. Lubi zwracać na siebie uwagę, a ponad wszystko kocha pieszczoty, najbardziej masowanie po brzuchu. Kamil wypracował z nim bardzo dobry kontakt. Niejednokrotnie patrzy na Kamila pytającym wzrokiem o przyzwolenie na nowe zabawy.

Lizak zamieszkał z Rafałem Mroczkiem. Pies ma mniej niż rok. Jego historia jest zbliżona do pozostałych psów ze schroniska - trafił do niego przywieziony przez straż miejską. Przebywał tam od 27 grudnia. Jak każdy młody psiak lubi się bawić. Jest uroczy i bardzo przyjazny w stosunku do innych psów i ludzi. Szybko się uczy i przyswaja nowe komendy.

Lejla zamieszkała z rodziną Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Jest młodziutkim mini-owczarkiem z białym krawatem i klapniętym uchem. Trafiła do przytuliska w lipcu 2013 roku. Sunia sięga do kolan i jest drobnej budowy. Jest zwinna i gania z innymi psami jak mała błyskawica. Jest bardzo przyjacielska i wesoła, choć uprzednio musi nieco oswoić się z nowym otoczeniem. Czyni postępy w kontaktach z Małgorzatą i z coraz większym zapałem reaguje na jej polecenia.

Nowy program "Przygarnij mnie" wystartuje już w najbliższą niedzielę, 29 marca, o godzinie 18:55 w TVP2.


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz | Michał Olszański | Sylwester Wardęga | nowy program

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje